در سال ۲۰۱۷ طرفداران Spider-Man برای بار اول، کاراکتر مورد علاقه خود را در قالب یک بازی PS4 دیدند. از همان سال پس از دیدن اولین تریلر از گیم پلی این بازی که در آن، مرد عنکبوتی در میان ساختمان های نیویورک سیتی به پرواز در آمده بود، تمامی طرفدارانش در انتظار فرا رسیدن این بازی هستند. حال امسال در E3 2018 ما شاهد یک گیم پلی جدید از این بازی بودیم. بازی ای که بهترین ورژن Spider-Man تاکنون در یک بازی ویدیویی را به تصویر می کشد.

Spider-Man

گروه سازنده پس از به اتمام رساندن بازی Overdrive مشغول به ساخت Spider-Man شدند. آن ها با توجه به ویژگی های مرد عنکبوتی، او را طراحی کرده و شروع به ساخت این بازی کردند. در اولین تریلر سینمایی از این بازی، ما شاهد آن بودیم که Spider-Man به داخل یک زندان درون آب می رود. زندانی که تمامی تبهکارانش در حال فرار بودند (درست شبیه به چیزی همانند Batman: Arkham). درحالی که اسپایدرمن سعی در از پا درآوردن آن ها داشت.

“مردی که به کمک حرکات آکروباتیک به دشمنان خود حمله می کند، خود سوژه ای مناسب برای ساخت جنگ های لذت بخش است.”

Spider-Man از هر ساختمانی بالا می رود، وارد طبقات مختلف می شود، به دست دشمنانش گرفتار شده و خود را رها می سازد و از تارهایش برای دفاع در برابر اسلحه هایی که او را از پای در می آورند استفاده می کند.

این اتفاقات ادامه پیدا می کند تا او وارد محوطه ای بارانی در بالای زندان می شود. تمامی دشمنانش او را احاطه کرده و به او حمله می کنند. آمها تمامی کسانی هستند که در این سال ها او آنها رابه زندان انداخته است. Rhino، Electro، Scorpion و ….

در آخر که او بی دفاع به زمین می افتد. صدایی به گوش می رسد و تریلر تمام می شود. متاسفانه ما او را نمی بینیم اما صدایی که به گوش می رسد شبیه به صدای Miles Morales.

برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر از E3 2018 با ما همراه باشید.

خرید بازی Marvel Spider Man برای PS4

رسانه کروکوگیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *