بازی ۲۰۱۸ PES به عنوان یکی از بازی های خارق العاده و بی نظیر فوتبال، فروش نه چندان خوبی را تجربه کرد. در این مقاله، لیستی از گزارش فروش ماه اول بازی ۲۰۱۸ PES را به نقل از Vgchartz در اختیار شما قرار داده ام.

لیست زیر، فروش بازی ۲۰۱۸ PES را برای کنسول PS4 نشان می دهد. بازی ۲۰۱۸ PES برای تمام پلتفرم های PS4 – Android – ios – PC – Xbox 1 – Xbox 360 در بازار موجود است.

در این بازی شما با انتخاب تیم مورد علاقه خود، تجربه ی بازی فوق العاده ای را خواهید داشت. دلایل متعددی باعث استقبال بازیکنان از این بازی شد. که مختصرا می توان به طراحی فوق العاده بازیکن ها و حضور ستاره های معروف اشاره کرد. البته با رفع مشکلاتی که در نسخه ی قبل این بازی وجود داشت، باعث بالا بردن تعداد بازیکنان خود شد.

 

هفته عرضه

تاریخ پایان هفته

تعداد فروش

۱

۱۳۹۶/۰۶/۲۵

۱۹۳,۰۴۳

۲

۱۳۹۶/۰۷/۰۱

۶۷,۸۵۸

۳

۱۳۹۶/۰۷/۰۸

۴۶,۹۴۵

۴

۱۳۹۶/۰۷/۱۵

۳۲,۵۷۲

 

لازم به ذکر است، مجموع تعداد فروش ماه اول بازی ۲۰۱۸ PES در جهان  ۳۴۰,۴۲۰۱۸ می باشد. این بازی در هفته اول عرضه اش با فروش ۱۹۳,۰۴۳ نسخه، تجربه ی کسب رکورد افتضاحی را داشت. همچنین تعداد فروش ماه اول آن در کشور آلمان ۳۱,۶۳۳، اکراین ۲۹,۴۴۵، فرانسه ۳۳,۵۹۲ و ژاپن ۹۹,۱۳۷ نسخه رسید. در کل اروپا، با فروش ۲۰۱۸۵,۳۱۹ نسخه بالاترین تعداد فروش این بازی را تجربه کرد. این تعداد فروش، نشان دهنده ی طرفداری زیاد کاربران اروپایی به نسبت سایر کشورها از بازی ۲۰۱۸ PES است.

با تشکر از همراهی شما عزیزان.

خرید بازی PES 2019 برای PS4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *