بازی مسابقه ای The Crew در سال ۲۰۱۴ برای اولین بار پا به دنیای بازی نهاد. این بازی به صورت جهان باز و رایگان در سراسر ایالات متحده عرضه گشت و توانست طرفداران بسیاری را به خود جلب کند. سازندگان از همین رو به ساخت نسخه دوم پرداختند و هم اکنون بازی The Crew 2 وارد بازار شد. این بازی اجازه تجربه قایق رانی، خلبانی هواپیما، موتور سیکلت و اتومبیل را به بازیکن می دهد. سیستم عامل های پخش این بازی نیز شامل pc ،ps4 و xbox1 می شود.

The Crew 2 را می ‌توانیم تغییری بزرگ نسبت به اولین نسخه بازی دانست. جایی که مسابقات در ایالات متحده دیگر تنها در اختیار چند سبک رقابتی خیابانی و رالی یا حتی خودرو های عظیم الجثه بازی The Crew: Wild Run نیست و شاهد حضور چهار تیم با رقابت‌ های انحصاری می باشیم.

بازی The Crew 2 هرچند سعی دارد تا یک مجموعه‌‌ی متفاوت باشد، اما به هیچ عنوان یک شبیه‌ ساز بی عیب و نقص رقابتی محسوب نمی‌‌ شود و حتی سازندگان نیز چنین ادعایی ندارند. بازی. The Crew 2 در یک کلام زیبا و متنوع است. هرچند دیگر از بخش داستانی خبری از ماجراجویی ‌های تعقیب و گریز با پلیس مانند The Crew  نیست، اما بازی هنوز هم سعی دارد تا با ویدیو های سینمایی، حال و هوای متفاوتی را به بازی القا کند و باید گفت در این زمینه موفق نیز بوده است.

بازی The Crew 2 مسلما بهترین رقابتی محسوب نمی شود، اما هنوز هم می توان آن را یک بازی پرمحتوا برای عاشقان بازی های رقابتی دانست که می‌ خواهند درگیر رقابت ‌های نه‌ چندان پیچیده شوند. متاسفانه فقدان حالت PvP شدیدا احساس می گردد. اگر یک بازی همه جانبه از پرواز و قایقرانی، موتور سواری، رالی یا مسابقه خیابانی می ‌خواهید که در عین سادگی پر محتوا باشد، The Crew 2 اثری برای شما است و نباید آن را از دست بدهید.

با توجه به جدول زیر، مجموع فروش بازی The Crew 2 برای کنسول PS4 در هفته های مختلف به نمایش در آمده است.

هفته عرضه

تاریخ پایان هفته

تعداد فروش

۱ ۱۳۹۷/۴/۹ ۲۰۷،۲۳۶
۲ ۱۳۹۷/۴/۱۶ ۸۶،۵۹۲
۳ ۱۳۹۷/۴/۲۳ ۳۹،۶۸۶
۴ ۱۳۹۷/۴/۳۰ ۳۷،۴۸۶
۵ ۱۳۹۷/۵/۶ ۳۴،۵۰۸

لازم به ذکر است، مجموع کل فروش این بازی ۴۲۰،۰۰۰ نسخه می باشد. همچنین تعداد فروش آن در کشور آمریکا شمالی ۹۰،۰۰۰، اروپا ۲۳۰،۰۰۰ و در دیگر مناطق کشور ۶۰،۰۰۰ نسخه بوده است. البته در کل اروپا این بازی با فروش ۲۳۰،۰۰۰ نسخه بالاترین تعداد فروش را تجربه کرد. این تعداد فروش، نشان دهنده ی حس رضایتمندی بازیکنان اروپایی از بازی The Crew 2 است.

خرید بازی The Crew 2 برای PS4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *