اگر شما در بازی Black Ops 4 Blackout یک تازه کار به حساب می آیید ما برای شما یک راهنمای جامع در نظر گرفته ایم. این بازی جذاب حتی برای تازه واردان به Call of Duty سرگرم کننده می باشد و به خوبی آنها را به یک طرفدار تبدیل می کند. سیستم Blackout با حالت Battle Royale بازی های Fortnite یا PUBG متفاوت می باشد. مهارت هایی که در بازی های دیگر کسب کرده اید به شما کمک می کند در این بازی پیشرفت نمایید ولی در هر صورت Blackout ایده های بسیاری در خود دارد.

ما یک بازی متفاوت برای بازیکنان PUBG داریم که به دنبال Blackout هستند. در ادامه نکات واقعا مفیدی برای بازیکنان به ارمغان خواهیم آورد.

شما در این بازی به مکان زامبی ها می روید ولی آیا از اتفاقاتی که قرار است رخ بدهد اطلاعاتی دارید؟

کشتن زامبی ها می تواند یک راه عالی برای دریافت تجهیزات خوب در Blackout باشد. هر زامبی قطعه قطعه شده به همراه خود healing، مهمات و نارنجک دارد.با اینکه رفتن به مکان زامبی ها برای بازیکنان مفید می باشد ولی این را بدانید که آنها خطر بزرگی برایتان به حساب می آیند. بازی به شما یک زمان مشخص برای پاک کردن آنها از روی منطقه می دهد.

برخی از بازیکنان ممکن است بیرون اردوگاه به انتظار بمانند و شما در آنجا مشغول مبارزه با زامبی ها باشید. اینگونه شما کار آنها را برای دریافت امکانات آسان نموده اید. همانطور که می دانید کشتن زامبی ها کار آسانی نیست و حتی اگر شما با یک زامبی اصلی رو به رو شوید حتی کار سخت تر از پیش خواهد شد.

Loot های ویژه به طور معمول در مکان های پر تردد زامبی ها وجود دارند و شما نمی توانید آنها را در مکان های دیگر به راحتی بیابید. اگر شما موفق به پاکسازی منطقه شوید مسلما از جوایز بعد آن لذت خواهید برد. این بخش به تنهایی بسیار سرگرم کننده می باشد.

با سایت crocogame همراه باشید تا آموزشهای بیشتر این بازی را مشاهده نمایید. لطفا نظرات خود را درباره بازی Black Ops 4 Blackout به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Call of Duty Black Ops 4 برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *