راهنمای پرواز بازی Black Ops 4 Blackout

اگر شما در بازی Black Ops 4 Blackout یک تازه کار به حساب می آیید ما برای شما یک راهنمای جامع در نظر گرفته ایم. این بازی جذاب حتی برای تازه واردان به Call of Duty سرگرم کننده می باشد و به خوبی آنها را به یک طرفدار تبدیل می کند. سیستم Blackout با حالت Battle Royale بازی های Fortnite یا PUBG متفاوت می باشد. مهارت هایی که در بازی های دیگر کسب کرده اید به شما کمک می کند در این بازی پیشرفت نمایید ولی در هر صورت Blackout ایده های بسیاری در خود دارد.

ما یک بازی متفاوت برای بازیکنان PUBG داریم که به دنبال Blackout هستند. در ادامه نکات واقعا مفیدی برای بازیکنان به ارمغان خواهیم آورد.

شما می توانید در طول بازی پرواز کنید. این بخش نیز یکی از ویژگی های جذاب این بازی به حساب میآید.

مشابه چتر نجات در سری Battlefield بازی Blackout به بازیکنان اجازه می دهد در ابتدای بازی با پرواز کردن به زمین برسند. نکته قابل توجه اینجاست که باید این پرواز از ارتفاع قابل توجهی اتفاق بیفتد تا بتوانید اتفاقات روی زمین را وارسی نمایید. به عنوان مثال Hydro Dam یا برج های موجود کاملامشخص می شوند.

برای یک پرواز خوب دکمه پرواز را نگه دارید اگر آن را فشار ندهید شما با صورت به زمین برخورد خواهید کرد. اگر ترجیح دادید تا این ریسک را تحمل نکنید می توانید از ارتفاع به وسیله پله یا آسانسور پایین بیایید.

با سایت crocogame همراه باشید تا آموزشهای بیشتر این بازی را مشاهده نمایید. لطفا نظرات خود را درباره بازی Black Ops 4 Blackout به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Call of Duty Black Ops 4 برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + پنج =