اگر شما در بازی Black Ops 4 Blackout یک تازه کار به حساب می آیید ما برای شما یک راهنمای جامع در نظر گرفته ایم. این بازی جذاب حتی برای تازه واردان به Call of Duty سرگرم کننده می باشد و به خوبی آنها را به یک طرفدار تبدیل می کند. سیستم Blackout با حالت Battle Royale بازی های Fortnite یا PUBG متفاوت می باشد. مهارت هایی که در بازی های دیگر کسب کرده اید به شما کمک می کند در این بازی پیشرفت نمایید ولی در هر صورت Blackout ایده های بسیاری در خود دارد.

ما یک بازی متفاوت برای بازیکنان PUBG داریم که به دنبال Blackout هستند. در ادامه نکات واقعا مفیدی برای بازیکنان به ارمغان خواهیم آورد.

در ادامه مقاله شما را با Combat Axe بازی Black Ops 4 Blackout بیشتر آشنا خواهیم کرد.

اتصال با یک Combat Axe یکی از رضایت بخش ترین اتفاقاتی است که می توانید در Blackout انجام دهید. Combat Axe یکی از تجهیزات بسیار در بازی می باشد که بسیار کشنده است. اگر شما بتوانید این ابزار را به خوبی اداره نمایید دشمنان به سرعت پایین خواهند آمد. باید تنظیم سرعت و اصول بررسی دقیق و درست باشد در آن هنگام پیروزی بسیار نزدیک است.

اگر بتوانید به درستی از axe استفاده کنید مطمئنا یکی از بازیکنان خوش شانس و خوب به حساب خواهید آمد.

با سایت crocogame همراه باشید تا آموزشهای بیشتر این بازی را مشاهده نمایید. لطفا نظرات خود را درباره بازی Black Ops 4 Blackout به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Call of Duty Black Ops 4 برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =