بی شک تمامی افرادی که کنسول کپی خور شده خریداری نمودند بر این باور بوده اند که برای دریافت بازی ها پول کمتری پرداخت می نمایند. ولی در این میان موضوعی وجود دارد که باعث پشیمانی خرید این نوع کنسول می شود و آن هم متصل نشدن آن به اینترنت و بازی های آنلاین می باشد. همانطور که می دانید بازی های آنلاین امروزه شدیدا پر طرفدار و جذاب می باشند از همین رو افراد زیادی سعی در برگرداندن کنسول xbox1 کپی خور شده خود به حالت اولیه دارند. ما در ادامه مقاله به شما روش این کار را آموزش می دهیم.

همانطور که پیش تر گفتم کنسول های کپی خور شده قابلیت اتصال به اینترنت ندارد و همین موضوع باعث می شود تا هم از بازی های آنلاین محروم شوید و هم نتوانید کنسول خود را آپدیت نمایید. اگر شما هم قصد تغییر کنسول خود را دارید مراحل زیر را دنبال کنید.

۱: دکمه Xbox را بر روی کنترلر خود فشار دهید.

کنسول xbox1

۲: به تنظیمات کنسول خود بروید.

کنسول xbox1

۳: بر روی گزینه System کلیک کنید.

کنسول xbox1

۴: در این مرحله گزینه Console Info را انتخاب کنید.

کنسول xbox1

۵: Reset Console را انتخاب نمایید.

۶: هم اکنون می توانید از دو راه این کار را انجام دهید.۱: گزینه Reset and Remove Everything تمام اطلاعات شما را پاک می نماید و کنسول به حالت ساده و اولیه باز می گردد. ۲: گزینه Reset and keep My Games & Apps باعث پاک شدن تمام اطلاعات شما می شود ولی بازی ها و اپلیکیشن ها را برای شما نگاه می دارد.

با انتخاب گزینه اول تمامی اطلاعات شما پاک سازی می شود و هیچ راه برگشتی برای بازگرداندن بازی ها وجود ندارد.

کنسول xbox1

۷: اگر شما گزینه اول را انتخاب کنید کنسول به تنظیمات کارخانه باز می گردد. پس از آن باید از اول پروفایل خود را بسازید و کنسول را آپدیت نمایید.

لطفا نظرات خود را درباره چگونگی تبدیل کنسول xbox1 کپی خور شده به حالت اولیه به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید کنسول ایکس باکس وان اس Xbox One S 1TB (کپی خور)

9 thoughts on “چگونگی تبدیل کنسول xbox1 کپی خور شده به حالت اولیه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *