هنگامی که شما برای اولین بار به Spider Man Marvel می روید به احتمال زیاد از پیچیدگی مبارزات و پرواز با تار (web-swinging) اذیت خواهید شد. کمپانی Insomniac کار بسیار خوبی در ساخت هر یک از سیستم های جالب انجام داده که به شما اجازه می دهد خلاق باشید و به عنوان یک بازیکن نظرات خود را مطرح نمایید. در ادامه با نکات مفید بازی Spider Man همراه باشید.

با اینکه هم اکنون پرواز با web آسانتر شده ولی قطعا شما می خواهید مسائل را به درستی اجرا نمایید. مکانیک های موجود در این بازی زیاد می باشد و احتمالا بسیاری از آنها نیروی شما را خواهند گرفت. مرد عنکبوتی شخصیتی زیرک، سریع و آکروباتیک کاری دارد که همانند Batman در بازی Arkham می باشد. بنابراین اگر در ابتدا از بازی گیج و خسته شدید نگران نباشید ما هم در ابتدا اینگونه بودیم. ولی با تمرین کافی می توانید همه مهارت ها و توانایی هایی که بازی Spider Man ارائه می دهد را درک کنید و یاد بگیرید.

برای کمک به آماده شدن برای چالش های پیش رو ما 11 نکته که به شما در ابتدا کمک خواهد کرد را خاطر نشان می کنیم. در این نکته ها ما بهترین شیوه های مبارزه را مشخص می کنیم. نوع مهارت هایی که باید در بخش مهارت های بازی اولویت بندی و سایر عادت هایی که باید دنبال کنید تا موفق باشید.

بازی Spider Man 16 شهریور 97 عرضه شد. ما همچنان به دنبال راهکارهایی به عنوان بهترین مهارت ها برای شما هستیم. همچنین شما می توانید برای موفقیت بیشتر و لذت بردن از بازی DLC های این عنوان را دریافت نمایید.

1: تعمیر برج های امنیتی ASAP

بازی Spider Man
عکس 1: نکته اول

این توانایی به نظر آشکار و مشخص می باشد ولی اگر این کار را به سرعت انجام دهید مسلما بهتر خواهد بود. یک جانی حرفه ای باید از محیط اطراف خود آگاهی کامل داشته باشد. بنابراین تعمیر برج های پلیس اولین موضوع مهم می باشد که باید انجام دهید. شما در ابتدا یک نقشه از مسیر در دست دارید که به خوبی محیط پیرامونتان را به شما نشان می دهد.

2: تمرین پایه ای مبارزات

بازی Spider Man
عکس شماره 2: نکته دوم

پرواز با تار آسان می باشد و به خوبی می توان آن را درک و اجرا کرد. ولی اگر مدام سر خود را به اطراف بچرخانید مبارزات به طول می انجامد. مرد عنکبوتی طیف وسیعی از حملات را در اختیار و در شروع بازی، نیاز به واکنش های سریع دارد تا به درستی اجرا شود. برخی از حرکت ها موقعیتی هستند اما می تواند با دیگر حرکت ها ادغام شود تا اتفاقات موثری صورت بگیرد. به عنوان مثال: Air Launcher (نگه داشتن مربع) را می توان با ترکیب Yank Down (نگه داشتن مثلث) برای یک حمله قوی به زمین، برای نابودی دشمنان نزدیک استفاده کرد.

مطالعه فهرست حرکت ها از شما زمان زیادی می گیرد. ولی به شما نشان می دهد چه حرکتی در چه شرایطی مفید می باشد. اگر شما به دنبال یک محل عالی برای تمرین و سپس جستجو برای یافتن جنایت قاتلان (Thug Crimes) و مخفی گاه (Fisk Hideouts) آنها هستید بسیاری از دشمنان وجود دارند تا شما مهارت خود را در برابر آنها آزمایش کنید. تسلط بر روی اصول اولیه باعث می شود به خوبی ابزارهای مختلف را بگشایید و به عنوان پاداش لباس های مختلف را دریافت نمایید.

3: مهارت های مبارزه با دشمنان

بازی Spider Man
عکس 3: نکته سوم

رکورد های اولیه شما به عنوان مرد عنکبوتی می تواند در هنگام مبارزه کمی سخت باشد. زیرا شما در برابر دشمنان  (غیر انسانی) مجهز به سلاح و سپر هستید. اگر مواظب نباشید آنها می توانند به سادگی شما را گیج و سرکوب نمایند. برای اینکه شانس شما در این زمینه بیشتر شود ایده خوبی است که مهارت های متمرکز در مبارزه با دشمنان را بیاموزید. آیا شما از اینکه دشمنان از پشت به شما ضربه بزنند متنفرید؟

انفجار انبارهای بزرگ به شما اجازه می دهد همین کار را با آنها انجام دهید و حتی از ساختمان به پایین پرتابشان کنید. توپ مخرب (Wrecking Ball) به شما اجازه می دهد تا با گرفتن meathead (گوشت گوسفند)، چرخاندن و پرتاب کردن آنها به سمت دشمنان آسیب وارد نمایید. این مهارت های متمرکز بر دشمنان کمی بالاتر از توانایی های معمول می باشند ولی مسلما ارزش دریافت را دارند.

4: مهارت های ضروری پرتاب تار

بازی Spider Man
عکس 4: نکته چهارم

در حالی که مهارت های رزمی و مانورهای دفاعی جنبه های اساسی repertoire شما هستند. به راستی که موضوعی بیش از تجربه در پرتاب تار برای شما وجود نخواهد داشت. به همین دلیل ما توصیه می کنیم مهارت های اولیه موجود را کاملا بیاموزید. مهارت هایی که در طول بازی دریافت می کنید مسلما در برخی توانایی ها یاریتان خواهد کرد. همین موضوع ساعت های بیشتری شما را تقویت خواهد کرد. جهت رسیدن به Point Launch ،Quick Recovery و Charge Jump در اسرع وقت باید به پرواز در آیید تا زمان را برای خود ذخیره کنید.

5: قدرت لباس ها و حالت ها را از یاد نبرید

بازی Spider Man
عکس 5: نکته پنجم

شما می توانید به راحتی در اقدامات مرد عنکبوتی و داستان زندگی آن غرق شوید. به طوری که شما از به روز رسانی لباس های باقابلیت بالا غافل می شوید. توانگری بالایی از تجهیزات حالت لباس برای مرد عنکبوتی وجود دارد که هر یک به شما توانایی های خاصی می دهد. شما می توانید پس از یک جا خالی دادن فورا به دشمنان ضربه بزنید و یا تولید دوباره Gadget پس از انجام Finishers. لباس های موجود ابزارهای بیشتری را می گشایند. آنها واقعا به شما دسترسی خوبی نسبت به قدرت و تجهیزات بازی خواهند داد. این قدرت ها توانایی خاص مرد عنکبوتی را (مانند زره ضد گلوله و یا توانایی ویران نمودن دشمنان) بدون نیاز به تار امکان پذیر می کند.

اگر شما تمام این توانایی ها را در زمان مناسب مورد استفاده قرار ندهید مسلما از بین می روند و شما تنها با تجهیزات ساده ای (بازی در اختیارتان می گذارد) می مانید. بنابراین از توانایی های لباس برای بهبود تاکتیک ها و توانایی های Spidey خود استفاده کنید، اما فقط در هر لحظه مطمئن شوید که چه چیزی برای ارتقا و به روز رسانی گشوده اید.

6: تنوع فعالیت های شما

بازی Spider Man
عکس 6: نکته ششم

همانطور که فعالیت های جانبی را کامل می کنید و کلکسیون های بی نظیر بازی نیز دریافت می شود. شما نشانه های ویژه ای برای ارتقا ابزارهای بازی Spider Man به دست می آورید. تمامی این ارتقا ها برای باز کردن قفل ها لازم می باشد. بنابراین هنگامی که خارج از دنیای بازی هستید باید به نحوی فعالیت های مختلف را انجام دهید. به این ترتیب شما همیشه می توانید نشانه های کافی برای باز کردن بهترین انبار جنگی در بازی Spider Man را داشته باشید.

هنگامی که شما در یک فعالیت بر روی نقشه در حال حرکت هستید، این موضوع (مکان ها مرتبط) را به عنوان پاداش نمایش می دهد.  به عنوان یک جنایتکار، شما می خواهید خود را در معرض خطر قرار دهید، اما سعی کنید از این کار همیشگی، اجتناب کنید.

7: خلاق باشید

بازی Spider Man
عکس 7: نکته هفتم

همانطور که عمو Ben یکبار گفت: با لباس های جدید، قدرت های تازه ای نیز می آید (یا چیزی شبیه به آن). شما با ترکیب ابزار قدرت های لباس قادر به انجام کمدی های دیدنی و جذاب هستید. به عنوان مثال: اگر شما مشغول مبارزه با یک گروه تروریست هستید، می توانید از بمب های تار به همراه Rock Out، دشمنان را به هوا پرتاب نمایید. حتی می توانید از ربات های خود به انجام کارهای کثیف بپردازید. با استفاده از Spider Drone و Spider Bro برای حذف تیم ها تلاش کنید.

مبارزات مرد عنکبوتی اثرات و ابزار های خلاقانه ای دارد بنابراین برای نتایج فاجعه آمیز لباس مرتبط با آن را به تن کنید. یک مبارز و جنگجوی مسئولیت پذیر باشید و برای به دست آوردن بهترین امتیازها زمان را با مسابقات تطبیق دهید.

8: سطح زمین (Ground Floor)

بازی Spider Man
عکس 8: نکته هشتم

همانطور که تاب خوردن در شهر بسیار سرگرم کننده است ولی هنوز پیاده رو های نیویورک موضوعات بسیاری برای کاووش در خود دارد. بنابراین برای مشاهده برخی از مسائل و درک کردن جزئیات آنها باید به زمین بیایید. گاهی اوقات مردمی در خیابان می توانند به شما از جنایتی که رخ می دهد اطلاع دهند یا اینکه شما از حرف های چند نفر با هم در آن ناحیه استراق سمع کنید و به نتایجی در مورد اتفاقات پیرامون خود دست یابید.

9: توقف جرم و یا پرداخت زمان

بازی Spider Man
عکس 9: نکته نهم

اگر شما در حال تکمیل مسائل هستید و احتمالا بر این تصورید که چیزهای جدید را به دست نیاورده اید پس به ادامه مطالب دقت کنید. برای باز کردن لباس نهایی باید هر یک از 9 ناحیه در منهتن را تکمیل نمایید. این بدان معنا است که تک تک تلاش های تکمیل شده به پیدا شدن تمامی کلکسیون ها می انجامد. به همین دلیل ما نمی توانیم بگوییم از برخی از مراحل بدون حل کردن عبور کنید.

اگر شما بر روی نقشه خود آیکون قرمز رنگ را مشاهده کردید باید ابتدا آن ماموریت را در الویت قرار دهید. بنابراین توصیه ما به شما این است که در ابتدا داستان اصلی و ماموریت ها را انجام دهید سپس زمان خود را صرف آزادانه در خیابان ها چرخیدن کنید.

10: دریافت چالش های فرعی (Seek Out Challenges)

بازی Spider Man
عکس 10: نکته دهم

بعد ها شما با ایستگاه هایی رو به رو می شوید که به شما امکان دسترسی به چالش هایی را می دهد. آنها ممکن است مبارزاتی یا تمرکز بر مخفی کاری باشد یا شما در سراسر  پشت بامی در شهر هواپیمای بی سرنشینی را دنبال کنید. شما باید حواستان باشد تا از آنها عبور نکنید زیرا برای شما جوایز ارزشمند، ارتقاع سطح، ارتقا قدرت ابزارها، اسلحه ها و لباس ها را افزایش می دهد مخصوصا اگر مراحل را با امتیاز بالاتری حل کنید پاداش بهتری به دست خواهید آورد.

11: شما هرگز نمی دانید که چه چیزی می توانید پیدا کنید

بازی Spider Man
عکس 11: نکته یازدهم

بازی Spider Man عمیقا در افسانه های گسترده شخصیتی متمرکز شده است. همانطور که داستان بازی پیشرفت می کند شما به مرتبط بودن آن با فیلم ها و کتاب های مرتبط با این عنوان پی خواهید برد. هرچه شما زمان بیشتری را برای بررسی در منهتن و  مرد عنکبوتی بگذارید مطمئنا نشانه های متعددی برای شخصیت ها و تشکیلات Marvel به دست می آورید.

هنگامی که با جنایتکاران مبارزه نمی کنید باید بدانید که به مسائل جالب و جذاب بازی دست پیدا نخواهید کرد. این موضوع ممکن است مستقیما به پیشرفت شما در بازی ربط نداشته باشد اما واقعا انجام آن ارزشمند می باشد.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Spider Man به صورت دیدگاه برای من، گروه کروکوگیم و دوستانتان در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Marvel Spider Man برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 6 =