Xbox Game Pass به شما امکان دسترسی نامحدود به یک مجموعه بازی را با پرداخت ماهانه فراهم می سازد. به جای پرداخت جداگانه برای هر بازی که می خواهید انجام دهید 10 دلار در هر ماه برای دسترسی نامحدود به یک مجموعه بازی پرداخت می کنید. مطمئنا شما می توانید از تمامی بازی ها لذت ببرید. همچنین یک دوره 14 روزه رایگان برای بازیکنان در دسترس خواهد بود.

بر خلاف PlayStation Now سونی که بازی های آنلاین را از طریق اینترنت پخش می کند، Game Pass چیزی بیش از حد غیر معمول انجام نمی دهد. پرداخت هزینه اشتراک به شما اجازه می دهد تا بازی های خود را در Xbox One خودتان دانلود کنید و مانند هر بازی دیگری که از فروشگاه ایکس باکس خریداری کرده اید بازی نمایید.

این سرویس نیاز به Xbox One دارد. مایکروسافت ممکن است روزی Xbox Game Pass، را به رایانه های شخصی ویندوز 10 گسترش دهد اما هنوز اتفاق نیفتاده است. در حالی که بازی Xbox 360 را شامل می شود، این بازی ها تنها می توانند در حالت سازگاری عقب بر روی یک ایکس باکس One اجرا شوند نه در Xbox 360.

توجه داشته باشید که Xbox Game Pass از Xbox Live Gold جداگانه است، سرویس اشتراک مایکروسافت که گیم پلی چند نفره آنلاین را امکان پذیر می کند، امکان دسترسی به بازی را فراهم می کند و هر ماه بازی های رایگان را ارائه می دهد. شما می توانید بدون پرداخت هزینه Xbox Live Gold را از Xbox Game Pass استفاده کنید. با این حال، اگر یک بازی از طریق Xbox Game Pass دارای ویژگی های چند نفره آنلاین باشد، شما فقط می توانید چند نفره بازی کنید البته اگر شما نیز برای Xbox Live Gold هزینه ای پرداخت کنید.

لطفا نظرات خود را درباره Xbox Game Pass، به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با سایت crocogame همراه باشید.

خرید گیفت کارت ۳ ماهه Game Pass XBOX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هفت =