امروزه، Kratos به عنوان یک شخصیت ساختگی بر اساس اساطیر یونانی در سری بازی‌ های ویدیویی شناخته می شود. کریتوس را می توانید در سری بازی های مختلف God of War،LittleBigPlanet و  kart racers می بینید. شخصیت یاد شده از سال 2005 در چندین بازی ویدیویی ظاهر شد. در این مقاله قصد دارم اطلاعاتی راجع به کریتوس و تکامل آن در گذر زمان را در اختیار همراهان پر محبت crocogame قرار دهم. لازم به ذکر است آخرین نسخه بازی God of War برای PS4 در دسترس شما عزیزان قرار دارد.

تغییرات Kratos در گذر زمان

اولین بازی God of War در سال 2005 برای PS2 منتشر شد. از آن زمان، Kratos در هر نسخه از بازی God of War روزبه روز قدرتمندتر شد و همواره به عنوان قهرمان بازی های ویدیویی شناخته می شود. اما بیشترین تغییرات Kratos مربوط به نسخه ی آخر بازی God of War می باشد. او در آخرین نسخه بازی God of War تلاش می کند پسرش –که آترئوس نام دارد- را آماده ی رزم کند. کریتوس با اینکه شخصیت خشن و قدرتمندی دارد اما اکنون یک معلم است و سعی می کند الگوی مثبتی برای آترئوس باشد. زیرا قبل از فوت همسرش به او قول داده که پسر نمونه ای را تربیت می کند.

کریتوسی که در گذشته می ‌شناختیم، همیشه قدرتی فانتزی و فوق‌ العاده داشت. او شمشیر های معروفش (Black of Chaos) را می‌ چرخاند و همزمان چندین و چند دشمن را به هوا می ‌فرستاد و شما احساس قدرت می‌ کردید. همچنین با تغییر اسلحه‌، دلیلی بر حذف آن قدرت عظیم و فانتزی کریتوس نیست. بلکه روشی برای مدرن‌تر کردن قدرت ‌های کریتوس و به طور کلی مدرن کردن مجموعه God of War می باشد. کریتوس هنوز به همان اندازه قدرتمند است، اما حالا به لطف تغییرات، او بیشتر از قبل باید به صورت استراتژیک و تاکتیکی کار خود را پیش ببرد.

کمی از گذشته کریتوس                                    

او در دهکده اسپارتا متولد شده است. کریتوس زندگی فلاکت باری را در دوره ی کودکی خود تجربه کرد. همچنین، بزرگترین دغدغه ی کریتوس از همان دوران کودکی نامشخص بودن پدر واقعیش بود. و به خاطر ناشناس بودن پدر کریتوس خانواده ی کوچک او همیشه مورد توهین و اذیت مردم دهکده اسپارتا قرار می گرفتند. این موضوع بزرگترین مشکل کریتوس محسوب می شد. همین نکته باعث یک حس انتقام جویی و کینه توزی همیشگی از ابتدای کودکی کریتوس شده بود. کریتوس تصمیم گرفت تا با انجام تمرینات سخت هر طور که شده به ارتش اسپارتا بپیوندد.

خرید بازی God of War

نظر شما درباره ی تغییرات شخصیت ساختگی کریتوس چیست؟

با تشکر از همراهی شما عزیزان. لطفا نظرات خود را به صورت دیدگاه پایین همین مقاله برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 11 =