کمپانی Bethesda در نمایشگاه QuakeCon 2018 اعلام کرد که Quake Champions به طور دائم یک عنوان رایگان برای بازی باقی خواهد ماند. در اصل هر کسی که دسترسی اولیه بازی را در مدت زمان محدودی دانلود کرده، Quake Champions را به صورت رایگان دریافت نموده است. کمپانی Bethesda این قرارداد را به طور نامحدود گسترش داد.

اخباری در سال ۲۰۱۷ درباره طولانی شدن زمان انتظار برای Quake 4 در سال ۲۰۰۵ اعلام شد. کمپانی Bethesda در نمایشگاه QuakeCon 2018 همچنین اعلام کرد: (یک تیرانداز اول شخص با ویژگی های firefights در سراسر میدان نبرد خودنمایی خواهد کرد. این بازی یکی از محصولات پیش بینی شده ما برای PC در سال ۲۰۱۸ است که مدتی بعد در اواخر سال جاری عرضه خواهد شد).

اعلامیه رایگان Quake Champions با یک تریلر جدید همراه بود. در پایان تریلر، بازیکنان نگاه عمیق تری به قهرمانان و گیم پلی Death Knight داشتند. این تریلر نشان می دهد که Death Knight در Quake Champions در دسترس خواهد بود.

اگرچه Quake Champions رایگان است ولی برای دریافت لیست قهرمانان و فهرست متنوع باید آنها را دانلود نمایید. اگر قصد شروع کردن با Quake Champions را دارید برای باز کردن کاراکترها باید Pack خریداری نمایید.

در طی QuakeCon، کمپانی Bethesda تریلرهای جدید گیم پلی بازی های Doom: Eternal و Rage 2 را به نمایش گذاشت. تریلر بازی Doom: Eternal نشان دهنده سلاح ها و توانایی های جدید و همچنین مبارزه عجیب و غریب است. تریلر بازی Rage 2 یک نگاه عمیق تر به گسترش حالت قبیله ای ارائه می دهد.

بازی Rage 2 سال ۲۰۱۹ بر روی پلتفرم های pc، ps4 و xbox1 عرضه می شود و بازی Doom: Eternal در تاریخ نامشخصی بر روی کنسول ps4 و xbox1 منتشر خواهد شد.

لطفا نظرات خود را درباره بازی های فوق و نمایشگاه QuakeCon 2018 برای من، گروه crocogame و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نمایشگاه QuakeCon 2018 با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *