شرکت سونی اعلام کرده است به زودی 4 رنگ جدید را به کنترلرهای DualShock 4 اضافه خواهد کرد. برای کاربران بازی‌های ویدیویی هیچ چیز به اندازه یک کنترلر قوی و خوب اهمیت ندارد. حال اگر کنترلر مورد نظر دارای رنگ خاص و مورد علاقه آن‌ها نیز باشد، تجربه بازی‌های ویدیویی و کار کردن با این کنترلر‌ها را لذت بخش تر می نماید.

شما هم اکنون می توانید انواع کنترل کننده های DualShock 4 را در رنگ های فراتر از استاندارد سیاه و سفید ببینید و از سپتامبر شروع به استفاده از آن ها نمایید. شرکت Sony، 4 رنگ جدید به کنترلر ها اضافه نموده است.

دو مدل از رنگ های این کنترلرها جسورانه تر از آن هایی می باشد که سونی در گذشته منتشر کرده است. تا به حال تمام رنگ های DualShock 4 که توسط شرکت سونی روانه بازرا شده تک رنگ بوده اما حال این طراحی ها متفاوت گشته.

یکی از این طرح ها ترکیب رنگ light blue و maroon می باشد که اصطاحا به آن Berry Blue گفته می شود. در عکس شماره 1 کنترلر با رنگ Berry Blue را مشاهده می نمایید.

4 رنگ جدید
عکس شماره 1: نمایی از کنترلر به رنگ Berry Blue

یکی دیگر ترکیب رنگ orange و navy blue که با نام Sunset Orange شناخته می شود. کنترلر Sunset Orange در اروپا عرضه نمی گردد. در عکس شماره 2 نمایی از کنترلر به رنگ Sunset Orange را مشاهده می کنید.

4 رنگ جدید
عکس شماره 2: کنترلر به رنگ Sunset Orange

یک کنترلر Blue Camouflage در راه است . این مدل شبیه به Green Camouflage می باشد که با قیمت 47 دلار به فروش می رسد. در عکس شماره 3 کنترلر به رنگ  Blue Camouflage را مشاهده می نمایید.

4 رنگ جدید
عکس شماره 3: نمایی از کنترلر به رنگ Blue Camouflage

دیگر کنترلر جدید تک رنگ copper نیز جز این به روز رسانی می باشد. این کنترلر ابتدا در آمریکا عرضه خواهد شد. این رنگ شبیه به مدل Gold and Silver که در حال حاضر با قیمت 47 دلار به فروش می رسد. در عکس شماره 4 رنگ copper را مشاهده می کنید.

4 رنگ جدید
عکس شماره 4: کنترلر به رنگ Copper

این 4 رنگ جدید کنترلرها با قیمت 65 دلار در کانادا به فروش خواهند رسید و مشتریان اروپایی به سه مدل از کنترلر ها دسترسی می یابند.

با تشکر از همراهی شما عزیزان. امیدوارم نکات یاد شده در این مقاله در مورد 4 رنگ جدید کنترلر کنسول ps4 تاثیر خوبی برای شما به همراه آورد. لطفا نظرات خود را در خصوص این مقاله برای من، گروه crocogame در قسمت پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − سه =