کمپانی Amazon اعلام کرده است نسخه ی اصلی بازی های کنسول pc برای کاربران Twitch Prime در مرداد ماه روانه بازار می شود. از ابتدای ماه آگوست تا پایان آن (مرداد) اعضای Twitch Prime می توانند این ۷ بازی رایگان را دانلود نمایند. از جمله این بازی ها: Antihero ،Death Squared ،Jotun: Valhalla Edition ،SteamWorld Dig و بسته نرم افزاری بازی Wizardry می باشد.

بازی Antihero

بازی Antihero در مورد یک دزد در معبد ویکتوریا می باشد. در طول مراحل مختلف بازی، باید با انجام کار‌هایی از قبیل ورود به ساختمان‌ های مختلف، دزدی از آن‌ ها، تصرف ساختمان‌ های مهم شهر و قرار دادن نیرو در آن‌ ها به منظور محافظت و همچنین شکست دادن اعضای دیگر گروه‌ ها، خودتان را به عنوان بهترین دزد شهر معرفی می کنید.

بازی Death Squared

بازی Death Squared یک بازی معمایی رنگارنگ است. در این بازی شما می توانید به صورت تک نفره یا در صورت تمایل به شکل Co-op با کمک بازیکن دیگر مراحل به پایان برسانید. شما به عنوان بازیکن کنترل روبات ها را در بازی بر عهده دارید، در حقیقت شما باید دو ربات به رنگ های آبی و قرمز را از میان موانع و تله های گوناگون عبور دهید و هر کدام را به دایره هایی که به همان رنگ هستند، برسانید تا از مرحله ای به مرحله بالاتر صعود کنید. در بروزرسانی های جدید بازی، می توانید بازی را به صورت ۴ نفره هم انجام دهید.

بازی Jotun: Valhalla Edition

این بازی شما را به دوران اساطیر اسکاندیناوی می برد. در بازی شما در نقش Thora یک (واکینگ) باید پازل ها را در کنار هم قرار دهید تا به Valhalla برسید و توانایی خود را به خدایان نشان دهید. این را هم بدانید که معنای لغوی Valhalla سالن پذیرایی اودین می باشد.

بازی SteamWorld Dig

بازی SteamWorld Dig شما را به زیر زمین (معدن) می برد. تا با دشمنان مبارزه کنید. غارها  و مسیرهای مخفی در طول مسیر بازی به وفور دیده می شود. هدف از این بازی این است که معدن Tumbleton را کاوش نمایید و در بازی با حل پازل ها تله های دشمنان را خنثی کنید.

در انتها بسته بازی Wizardry شامل: بازی Dark Savant یک سه گانه ای از بازی اول شخص به سبک RPG که بین سال های ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۱ روانه بازار شده است.

از دیگر مزایای کاربران Twitch Prime این است که دیگر تبلیغ در Twitch مشاهده نمی کنند. عضویت در کانال در هر ۳۰ روز و Loot های رایگان در بازی های محبوبی همچون Fortnite و Heroes of the Storm در اختیار شما قرار می گیرد.

بازی های رایگان کاربران Twitch Prime در آگوست ۲۰۱۸:

  • Antihero
  • Death Squared
  • Jotun
  • SteamWorld Dig
  • (Wizardry Bundle (featuring Wizardry 6, 7, and 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *