دو سوم بازیکنان با شخصیت  Alexios بازی را انجام می دهند.

کارگردان بازی Assassins Creed Odyssey در این مقاله به ما می گوید که کدام شخصیت بین Kassandra و Alexios بیشتر انتخاب می شود.

برای اولین بار در سری بازی های Assassin’s Creed بازی به شما اجازه می دهد به عنوان یک زن یا مرد شخصیت خود را انتخاب نمایید. Alexios نام شخصیت مذکر و Kassandra نام شخصیت مونث بازی می باشند. اما سوالی که پیش می آید این است که کدام یک محبوب تر هستند؟

Scott Phillips کارگردان این بازی می گوید در حال حاضر Alexios انتخاب محبوب تر به حساب می آید. حدود دو سوم بازیکنان او را انتخاب کردند. این موضوع Phillips را شگفت زده کرده است زیرا زمان تست بازی تقریبا 50% بازیکنان Kassandra را انتخاب نموده اند. او گفت:

“هم اکنون دو سوم Alexios و یک سوم Kassandra را برگزیده اند. من واقعا از این موضوع شگفت زده شده ام زیرا نسبت به انتخاب کاراکترها در زمان اولیه تمامی تیم احساس می کردیم از این کاراکتر استقبال بیشتری به عمل آید. ما این موضوع را بر این اساس قرار دادیم که هر بازیکن بتواند جنسیت کاراکترش را خود برگزیند”.

او در ادامه افزود:

“ما نمی دانیم این اختلاف بین Alexios و Kassandra شامل افرادی می شود که بیش از یکبار بازی کرده اند و دفعه بعد شخصیت دیگری را انتخاب کرده اند و ما همچنین نمی دانیم بازیکنان بین چه پلتفرمی تقسیم می شوند”.

بازی Assassins Creed Odyssey در اوایل ماه اکتبر (مهر ماه 97)  بر روی پلتفرم های ps4، xbox1، pc و nintendo switch راه اندازی شد. این بازی جز یکی از بهترین عنوان های سریالی به حساب می آید و در سال های زیادی با فروش بالا سازندگان خود را خشنود کرده است.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Assassins Creed Odyssey به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Assassins Creed Odyssey Medusa Edition برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =