بازی Fallout 76 نسخه بعدی از سری دوست داشتنی Fallout محسوب می شود. بازی Fallout 76 یک بازی همیشه آنلاین و چند نفره می باشد. پکیج این Perk ها در سری های قبل این بازی وجود نداشت که به این نسخه افزوده گردیده است. بازی Fallout 76 روی پلتفرم های pc ،xbox1 و ps4 قابل اجرا خواهد بود.

بخش چند نفره آنلاین بازی Fallout 76 از جذابیت به خصوصی برخوردار خواهد بود و لذت بازی را دو چندان خواهد کرد.

بازی Fallout به خاطر سبک RPG مورد تحسین بسیاری قرار گرفته است.

همانطور که در نمایش Fallout 76 در طی Quakecon امسال نشان داده شده است، بازی Fallout 76 دارای یک سیستم می باشد که از کارت های Perk برای ساخت شخصیت بازیکن استفاده می کند. بازیکنان وقتی یک مرحله از بازی را طی می کنند یکی از توانایی های ویژه Strength ،Perception ،Endurance ،Intelligence ،Agility و Luck را به دست می آورند. بازیکنان می توانند کارت هایی که جمع کرده اند را به یکی از این توانایی ها اختصاص دهند. هر کارت Perk هزینه ای برای استفاده دارد.

در بازی Fallout شما می توانید یک بار کارت را انتخاب کنید. اما بازی Fallout 76 به طور دوره ای به شما یک بسته کارت جایزه که دارای چهار کارت تصادفی است، پاداش می دهد.

بسته های کارت Perk به طور منظم (پس از گذراندن هر دو Level) به بازیکن پاداش داده خواهد شد.

Todd Howard اعلام کرد که صدها کارت Perk در طول بازی در اختیار بازیکنان قرار می گیرد که به آن ها این توانایی را می دهد تا بازیکنان برای تغییر شخصیت خود از آن ها استفاده نمایند. Howard به این موضوع که آیا می توان این کارت ها را با پول دنیای واقعی خریداری کرد یا اینکه آیا می توان آن ها را در طول بازی نگهداری کرد اشاره ای نکرده است. همچنین شما در بازی می توانید کارت های خود را با دیگر بازیکنان که بازی Fallout 76 را انجام می دهند، مبادله کنید.

بازی Fallout 76 در تاریخ ۱۴ نوامبر (بیست و سوم) برای پلتفرم های pc ،xbox1 و ps4 در دسترس کاربران قرار می گیرد. نسخه بتا قبل از بازی عرضه خواهد شد و شما می توانید آن را پیش خرید کنید.

ضمن تشکر و قدردانی فراوان از همراهی شما عزیزان. لطفا نظرات خود را برای من، گروه crocogame در قسمت پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

One thought on “Card Pack در بازی Fallout 76

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *