Robert Whittaker (رابرت ویتاکر) قهرمان UFC با Bethesda همکاری می کند.

یکی از غافلگیرانه ترین و شگفت انگیز ترین بخش های خبر در این هفته همکاری کمپانی Bethesda با ورزش UFC می باشد. Robert Whittaker، قهرمان UFC تبدیل به یک سفیر برای Bethesda در مناطق ANZ می شود. بازی Fallout 76 برای پلتفرم های xbox1 ،pc و ps4 به بازار عرضه خواهد شد.

Robert Whittaker ساکن استرالیا و طرفدار بازی های Bethesda می باشد و با Bethesda در زمینه ابتکارات مختلف برای تبلیغ بازی Fallout 76 در ماه نوامبر همکاری خواهد کرد.

رئیس سازمان ZeniMax Australia ،Simon Alty در بیانیه ای اذعان کرد که Whittaker کاملا مناسب است تا سفیر نام تجاری Bethesda در منطقه ANZ شود. او گفت: Robert در نقطه هیجان انگیزی از حرفه خود است و همچنین Bethesda نیز در حال اعلام و انتشار عناوین جدید بازی خود می باشد. بنابراین برای این دست آورد مشترک نمی تواینم بیشتر از این صبر کنیم.

Robert Whittaker در اوقات فراعت خود برای کاهش استرس به انجام بازی های ویدیویی از طریق کنسول می پرداخت. وی به دنبال همکاری با Bethesda می باشد، زیرا این کمپانی جزئیات بیشتری در مورد نسخه بازی های خود در آینده را نشان می دهد و این باعث هیجان و علاقه بیشتر کاربران بازی های این کمپانی می شود.

بازی Fallout 76 در تاریخ ۱۴ نوامبر (بیست و سوم آبان) برای پلتفرم های pc ،xbox1 و ps4 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این بازی به خاطر سبک RPG مورد تحسین بسیاری قرار گرفت. بازی Fallout 76 یک بازی همیشه آنلاین و چند نفره می باشد. بنابراین جالب خواهد بود که ببینیم عکس العمل کاربران به بازی Fallout 76 چگونه است.

بخش چند نفره آنلاین بازی Fallout 76 از جذابیت به خصوصی برخوردار خواهد بود و لذت بازی را دو چندان خواهد کرد. نسخه بتا قبل از بازی عرضه خواهد شد و شما می توانید آن را پیش خرید کنید.

ضمن تشکر و قدردانی فراوان از همراهی شما عزیزان. امیدوارم نکات یاد شده در این مقاله تاثیر خوبی برای شما به همراه آورد. لطفا نظرات خود را برای من، گروه crocogame در قسمت پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *