چندی پیش، DLC جدید -ww2- بازی Call of Duty در دسترس کاربران قرار گرفت. بر اساس اخبار بازی های ویدیویی، کمپانی Activision و استودیو Sledgehamme Games- ناشر و سازنده این بازی- از رویداد جدید با نام The Community Event خبر دادند. در جریان این رویداد، شاهد اضافه شدن محتوای مختلفی به بازی (از جمله سلاح ها و موارد دیگر) هستیم. از روز 17 آوریل، بازیکنان می توانند در مسابقه ی مدت دار Blitzkrieg شرکت کنند. رویداد Blitzkrieg تا 8 می اجرا خواهد شد. لازم به ذکر است، در حال حاضر بازی Call Of Duty بر روی پلتفرم های pc ،xbox1 و ps4 در دسترس است.

بازی محبوب Call of Duty، هرسال فروش فوق ‌العاده ‌ای را شاهد بوده است. این بازی شامل دو بخش است. علاوه بر بخش‌ های داستانی و آنلاین، قسمت زامبی نیز نقش مهمی در WWII ایفا می کند. این بازی تا حد بسیار زیادی، مبتنی بر همکاری و همدلی میان سربازان است.

اولین مورد که به Community Event بازی Call Of Duty اضافه شد، حالت Ground War نام دارد. Ground War، حالتی استاندارد در بازی است. به این ترتیب، دو تیم 9 نفره را مقابل یکدیگر قرار داده تا یکدیگر را از بین ببرند. در این حالت می ‌توانید، نقشه ‌های متوسط و بزرگ بازی و تمامی نقشه ‌های حالت War را تجربه کنید.

دومین مورد اضافه شده به بازی، نقشه Headquarters است. البته تنها در حالت‌ های Gun Game Prop Hunt و Free for All، می ‌توانید وارد نقشه Headquarters شوید. به این ترتیب، تجربه‌ ی جنگیدن، واقعا لذت بخش و متفاوت خواهد بود.

در Community Event بازی Call Of Duty، شاهد اضافه شدن ۶ اسلحه جدید به بازی هستیم.

Community Event بازی Call Of Duty
اسلحه ها در بازی Call Of Duty

این اسلحه ها، با نام‌ های:

  1. اسلحه ITRA Burst
  2. اسلحه نیمه خودکار Type 5
  3. اسلحه تمام خودکار M2 Carbine
  4. اسلحه Sterling SMG
  5. اسلحه Type 38
  6. چوب بیسبال برای ضربات Melee

کاربران می ‌توانند از این اسلحه ها در نبردهای تن به تن استفاده کنند. لازم به ذکر است اسلحه‌ های Sterling SMG ،ITRA Burst و چوب بیسبال، از طریق بخش تعبیه شده اسلحه‌ های بازی قابل دسترس هستند. باقی سلاح‌ های جدید بازی، به‌ وسیله‌ ی Supply Drop ها کسب می ‌شوند.

در اواخر این هفته، Activision یک چالش دیگر برای Call of Duty در نظر گرفته است. Activision می گوید، بازیکنان پاداش ها را در هر مرحله در طول بازی کسب خواهند کرد. از 20 آوریل، بازیکنان می توانند با جمع آوری امتیاز تعیین شده، به صورت چند نفره بازی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =