بازی Monster Hunter Generations Ultimate طی ماه آینده در آمریکای شمالی و اروپا عرضه می شود و همانند نسخه ی ژاپنی این بازی دارای نسخه ی ویژه ای برای Nintendo Switch خواهد بود. کمپانی Capcom تریلر جدیدی را برای این بازی منتشر و تایید کرده که زره Legend of Zelda قرار است از بازی Zelda: Breath of The Wild به بازی Monster Hunter منتقل شود.

زره بازی Zelda: Breath of The Wild درست زمان کوتاهی قبل از عرضه این بازی برای کنسول Nintendo Switch در ژاپن برای اولین بار در آگوست اعلام شد.

بازیکنان در بازی Monster Hunter Generations می توانندبا آیتم های بسیاری از بازی Zelda: Breath of The Wild به شکار بپردازند. این آیتم های شامل Champion’s Tunic و hood می شوند. تمامی آیتم ها در تریلر منتشر شده موجود است. شکارچیان همچنین می توانند از یک Ancient Bow استفاده کنند در حالی که Palico می تواند لباس Korok بپوشد.

بازی Zelda: Breath of The Wild یک بازی ویدیویی در سبک اکشن-ماجراجویی است که برای کنسول Nintendo Switch منتشر شده است. این بازی عنوان بازی سال را نیز یدک می کشد.

کمپانی Capcom به طور مرتب با استودیو های دیگر در تعامل  است تا ابزار crossover در مجموعه بازی های Monster Hunter به درستی انجام گیرد. نسخه ی قبلی ۳DS همچنین دارای زره از Metroid ،Fire Emblem و Star Fox است، در حالی که بازیکنان Monster Hunter World می توانند لباس های Street Fighter ،Devil May Cry و Horizon Zero Dawn را دریافت کنند.

نسخه ی Ultimate بازی Monster Hunter، یک نسخه گسترش یافته بازی Monster Hunter Generations است. Monster Hunter Generations برای کنسول ۳DS می باشد که شامل ویژگی های متنوعی است از جمله دو سبک جدید شکار (Alchemy و Valor ،(Elder Dragon و یک غول جدید برای انتهای بازی. همچنین بازیکنان می توانند با استفاده از ماموریت های G Rank چالش های سیاری را در حیطه ی هیولاها تجربه کنند و از بازی لذت ببرند.

بازی Monster Hunter Generations در ۲۸ آگوست (ششم شهریور) برای پلتفرم Nintendo Switch در آمریکای شمالی و اروپا عرضه می شود. کسانی که این بازی را برای ۳DS دارند قادر خواهد بود اطلاعات خود را به Switch منتقل کنند و همچنان با همان شکارچیان بازی کنند.

ضمن تشکر و قدردانی فراوان از همراهی شما عزیزان، لطفا نظرات خود را برای من، گروه crocogame در قسمت پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Monster Hunter World

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *