مردم به Cory Barlog گفتند که ایده اش دیوانگی است.

بازی محبوب و جذاب God of War تاریخ 31 فرودین 97 به صورت انحصاری بر روی کنسول ps4 عرضه شد. این بازی با تحسین منتقدین و موفقیت تجاری بالا سپری گشت. برخی از طرفداران انتظار داشتند که این بازی به وسیله DLC دنبال شود ولی این اتفاق رخ نداد. زیرا ایده جاه طلبانه Cory Barlog دور از واقعیت بود.

Barlog گفت: “ایده ای که برای این DLC در سر داشتم واقعا سرگرم کننده بود و واقعا دوست داشتم که این موضوع را به واقعیت تبدیل سازم ولی باید اغراق کنم که واقعا بلند پروازانه به نظر می رسد”.

Barlog می گوید: “این بازی همانند عناوینی مانند The Last of Us 1’s Left Behind یا Uncharted Lost Legacy به اندازه کافی بزرگ هستند تا بتوانند به صورت مستقیم بدرخشند”. او در ادامه DLC بازی God of War گفت: “این بخش به خودی خود منهل می شود. زیرا همگان به من گفتند که این قسمت دیوانگی به نظر می رسد و تمرکزی بر روی این ایده نگذار”.

یکی از افسوس های Barlog این است که این تیم گزینه های Photo Mode و New Game+ options را در زمان عرضه آزاد نکرد. در عوض اینها از طریق به روز رسانی رایگان پس از انتشار بازی منتشر شدند. New Game+ mode، زره های جدید و امکانات مختلف به بازی اضافه شدند اما احتمالا این ها خواسته های طرفداران این بازی بوده اند.

بازی God of War در سال 2018 توانست جنجال برانگیز باشد و در رقابت با بازی Red Dead Redemption 2 توانست پیروز باشد و جوایز را به دست آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بازی God Of War با سایت crocogame همراه باشید.

لطفا نظرات خود را درباره بازی God Of War به صورت دیدگاه برای من، گروه کروکوگیم و دوستانتان در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی God of War

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =