بسته الحاقی جدیدی با عنوان Far Cry 5: Lost on Mars هفته بعد راه اندازی می شود.

بازی Far Cry 5 دور بعدی DLC خود را راه اندازی خواهد کرد. این بار بازیکنان به مریخ سفر خواهند کرد. در تاریخ 26 تیر ماجراجویی Lost on Mars به پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 خواهد رسید. بازیکن با پرداخت 30 دلار می تواند Season Pass جدید را دریافت نماید (و البته نیازی به گفتن نیست که بازیکن دیگر در Montana نخواهد بود).

Lost on Mars بازیکن را به سرزمین قرمز می برد تا از حمله به زمین جلوگیری کند. بازیکن در این قسمت می تواند با دو دوست خود همراه شود و تجهیزات جدیدی از جمله Blaster of Disaster، Hellfire و Morphinator را در بازی دریافت کنند. همچنین برای عبور از سیاره ها جت های فضایی در اختیار بازیکن قرار می گیرد. نکته اینکه تمامی این قسمت ها مورد انتظار بازیکنان بودند و احتمالا همان طور که به نظر می رسد خواهند بود.

DLC جدید در بازی Far Cry به شما اجازه می دهد تا نقشه sci-fi را بسازید و آن را تجربه کنید. همچنین این بسته اسلحه هایی مانند: Obliteratorrrr، Taser Phazer Annihilazer Nerve Reaper و Grape Popper را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

یکی دیگر از ماجراجویی های بسته جدید بخش Dead Living Zombies است که ماه آینده منتشر خواهد شد. کسانی که بسته پیشین را دریافت نکرده باشند در این قسمت کمی گنگ خواهند شد. زیرا تمامی مراحل به نظر نا آشنا می رسد.

منتقدین با در نظر گرفتن بخش داستانی و گیم پلی جذاب هیجان انگیز بازی Far Cry 5 آن را یک بازی سرگرم کننده و دوست داشتنی اعلام کرده اند. این بازی از داستان های کوتاه و ماموریت های جذاب تشکیل شده است.

لطفا نظرات خود را درباره بسته جدید بازی Far Cry 5 برای من، گروه crocogame و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Far Cry 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =