کمپانی Square Enix 33 میلیون دلار بابت لغو DLC جدید بازی Final Fantasy 15 از دست داده.

در یک خبر غیر منتظره کمپانی Square Enix اعلام کرد لغو سه قسمت از 4 طرح بازی و همچنین ترک کردن Hajime Tabata کارگردان این تیم از مجموعه، ضربه بزرگی برای این کمپانی به حساب آمده و این در حالی است که آخرین روز حضور Tabata 9 آبان 97 بوده.

قسمت های لغو شده DLC بازی Final Fantasy 15 عبارتند از Aranea ،Lunafreye و Noctis. چهارمین قسمت در حال توسعه، Ardyn می باشد و احتمالا در تاریخ March 2019 عرضه می گردد. بسته مورد بحث در حال توسعه این بازی هم اکنون توسط Luminous در استودیو جدید Square Enix در حال ساخت می باشد. با اینکه هنوز اعلام نشده ولی این تیم در حال حاضر بر روی ساخت یک بازی جدید AAA متمرکز است.

تیم توسعه گفتند که تاکنون نمی دانستند چه چیزی منجر به لغو DLC می شود ولی اکنون متوجه آن شدیم. Tabata در استعفای خود گفت: “ما صادقانه این قسمت را به دلیل وفاداری به طرفدارانمان به اتمام رساندیم. من از صمیم قلب از تمامی کسانی که ما را همراهی نموده اند تشکر می کنم”. Tabata در مورد آینده خود گفت: “در آینده شرکت خود را آغاز خواهم کرد. من یک پروژه در سر دارم و به عنوان چالش بعد از FFXV آرزو می کنم آن را به انجام برسانم. به همین دلیل تصمیم گرفتم موضع فعلی خود را ترک کرده و کسب و کار خودم را برای رسیدن به هدفم شروع نمایم. من از هم اکنون از همه طرفداران، Square Enix و Luminous Productions پشتیبانی خواهم کرد”.

او در ادامه اعلام کرد Final Fantasy XV’s Comrades در حال حاضر به عنوان یک بازی مستقل عرضه خواهد شد. 10 کاراکتر جدید، لباس و سلاح بیشتر در بازی مستقل نیز وجود خواهد داشت. بازی FFXV: Multiplayer Comrades همانطور که گفته شد در تاریخ 13 دسامبر (22 آذر 97) راه اندازی خواهد شد. کسانی که قبلا Comrades را خریداری کرده اند نسخه جدید و جداگانه به صورت رایگان در دسترس قرار می گیرد.

یک رویداد به نام “Adventurer From Another World” در قسمت Final Fantasy XV در PS4 ،Xbox One و PC از 12 دسامبر (21 آذر) در دسترس خواهد بود.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Final Fantasy 15 به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Final Fantasy XV Royal Edition

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + پنج =