در طی رویداد Microsoft’s XO18 livestream، توسعه دهندگان بازی Shadow of the Tomb Raider اطلاعات بیشتری در مورد آینده DLC این بازی ارائه داده اند. بازیکنان در The Forge قادر خواهند بود تا تعدادی از چالش ها و مقبره های جدید را تجربه نمایند. حتی این بخش به بازیکنان اجازه می دهد معماهای موجود را با همکاری دوستان خود به پایان برسانند.

در تریلر جدید، شاهد یک ماجراجویی تازه از لارا کرافت می باشیم. این ویدئو لارا را در یک معبد به نمایش می کشد. این معبد در دل جنگل های سر سبز قرار گرفته است.

در  The Forge لارا به همراه دوست و همراهش یک مقبره جدید در آمریکا جنوبی کشف خواهند کرد و در این بین با یک تهدید جدی که جهان را به خطر می اندازد رو به رو می شوند. همانند سایر DLC های قبلی سری بازی های Tomb Raider، این به روز رسانی زمینه های کاملا جدیدی برای کشف همراه با دشمنان جدید و سلاح های تازه برای پیدا کردن به بازی اضافه می کند.

با این حال نکته قابل توجه The Forge این است که بخش co-op به بازی افزوده می شود زیرا بسیاری از مراحل و ماموریت ها دشوار می باشند و واقعا نیاز به هم فکری سایر بازیکنان نیز می باشد. این بسته دارای محتوا داستانی جدید است و نوع دریافت امتیازات در آن متفاوت خواهد بود. شما می توانید با دوستان خود به رقابت بپردازید و امتیازات بالاتری دریافت نمایید.

اولین DLC بازی Shadow of the Tomb Raider به نام The Forge می باشد. با اینکه شما در این بسته می توانید با جمعی از دوستان بازی را تجربه نمایید ولی هنوز می توانید آن را به صورت انفرادی نیز بازی کنید. این به روز رسانی به زودی در اختیار بازیکنان قرار می گیرد و آنها می توانند از ماموریت ها و امکانات جدید در بازی لذت ببرند.

به روز رسانی The Forge تاریخ 22 آبان 97 عرضه خواهد شد. رویداد XO18 خبرهایی از جمله حالت چند نفره بازی Crackdown 3 و IP Void Masters جدید و چندین بازی تازه برای xbox1 از جمله PUBG ،Hellblade و Agents of Mayhem در Game Pass می باشد.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Shadow of the Tomb Raider به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Shadow of the Tomb Raider برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − ده =