کمپانی Insomniac اعلام کرد، اولین DLC پس از راه اندازی بازی Spider Man هم اکنون در حال انتشار است. این DLC با نام The City That Never Sleeps شامل سه بخش می باشد. اولین قسمت تاریخ 1 آبان 97 با تعداد زیادی دشمن و ماموریت ها و چالش ها فرا می رسد.

این بخش تقریبا یک سوم لباس های جدید را اضافه می کند. کمپانی Insomniac در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد به روز رسانی 1.07 همانطور که پیش تر قول داده اند در تاریخ 25 مهر 97 نمی آید. این داستان در حال اصلاح و توسعه می باشد و به زودی به دست علاقه مندان قرار می گیرد.

Insomniac در یک پست PlayStation Blog سه حالت مرد عنکبوتی را به نمایش گذاشت. بازیکنان در قسمت The Heist می توانند از این سه حالت لباس استفاده کنند. لباس های جدید در این قسمت شامل یک لباس قرمز و سیاه از Scarlet Spider II و یک لباس Spider-UK از Spider-Verse می باشد. طراحی لباس های این کاراکتر توسط Gabriele Dell’Otto انجام می شود. در عکس شماره 1 لباس های این کاراکتر مشاهده خواهد شد.

بازی Spider Man
عکس شماره 1: لباس های کاراکتر پیتر پارکر

علاقه و عشق Felicia Hardy به عنوان Black Cat به کاراکتر Peter Parker در اینجا رخ می دهد. دو قسمت DLC بعدی، آذر ماه 97 (Turf Wars) و ماه دی (Silver Lining) وارد بازار خواهد شد. شما می توانید با پرداخت 10 دلار به The Heist دست یابید و یا تمامی The City That Never Sleeps با پرداخت 25 دلار به آن برسید.

این موضوع محتوای جدیدی در مورد Spider Man نیست. کمپانی Insomniac به روز رسانی 1.07 را در Game Plus اضافه می کند. این قسمت به شما کمک می کند تا تمام لباس ها وسایل و مهارت هایی که قفل شده اند را باز نمایید. به روز رسانی جدید جایزه ها و چالش های بسیاری را به بازیکنان عرضه می نماید.

بازی Spider Man ماه گذشته پس از انتشار با موفقیت تجاری و انتقادی خوبی رو به رو شد. این بازی نمرات بسیار بالایی را از منتقدین دریافت نمود. همچنین این بازی سوابق فروش کمپانی را شکست و یکی از بالاترین جوایز Platinum در ps4 را از آن خود کرد.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Spider Man به صورت دیدگاه برای من، گروه crocogame و دوستانتان در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Marvel Spider Man برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هفده =