کمپانی سونی یک ویدیو کوتاه از اولین DLC برای بازی Spider Man منتشر کرد. این بازی جهان باز و اکشن، توسط Insomniac Games به صورت انحصاری برای کنسول ps4 ساخته شده است.

در اولین نگاه به ویدیو، Felicia Hardy که به گربه سیاه معروف است مشاهده می شود. او گاهی اوقات وحشت زده و اغلب عاشق و دلباخته مرد عنکبوتی است.

در ابتدا شخصیت Felicia مرد عنکبوتی را ترغیب می کند تا او را تعقیب کند و سپس نگاهی اجمالی به قطار و دنبال کردن مرد عنکبوتی به وسیله web از طریق برج ها را نمایش می دهد. اولین DLC برای مرد عنکبوتی مارول The Heist نام دارد و در تاریخ ۱ آبان ۹۷ در دسترس کاربران قرار می گیرد.

همانطور که شما بازی پایه را انجام می دهید متوجه Felicia Hardy خواهید شد او در شهر به صورت آزادانه می چرخد و به سمت مرد عنکبوتی می رود.

James Stevenson کارگردان کمپانی Insomniac در مورد این بسته جدید بیشتر توضیح می دهد. در بازی Spider Man بسته الحاقی The Heist سرانجام خود را آشکار می کند. این بسته شامل ماموریت ها و چالش های جدید می باشد و همچنین دشمنان تازه ای به این بخش اضافه گشته و سه مورد مضاعف برای باز کردن وجود خواهد داشت.

این بسته فصل اول در سری سه قسمتی را ارائه می دهد و کمپانی Insomniac به عنوان “شهر هرگز نمی خوابد” اشاره دارد. فصل دوم DLC این بازی Turf Wars نام دارد و در ماه November (آبان) منتشر می شود. سومین سری Silver Lining نام دارد ودر ماه December (آذر) عرضه خواهد شد.

بسته الحاقی در راه دارای سه بخش است و در حال حاضر در PlayStation Store ایالات متحده با قیمت $۲۵ دلار در دسترس می باشد. با این حال فصل های جداگانه هر کدام با قیمت ۱۰ دلار عرضه می شود. نسخه دیجیتالی Deluxe بازی Spider Man با قیمت $۸۰/£۶۵ وارد بازار می شود و دارای بازی پایه و تمامی بسته های الحاقی می باشد.

اتمام بازی Spider Man طبق گفته منتقدین ۲۰ ساعت به طول می انجامد ولی اگر قصد دارید بازی را به صورت جز به جز و گسترده پیش ببرید مطمئنا بیشتر زمان می برد.

بازی Spider Man تاریخ ۱۶ شهریور ۹۷ راه اندازی می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت crocogame همراه باشید.

خرید بازی Marvel Spider Man برای PS4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *