به دنبال انتشار تریلر و جزئیاتی از بازی Fallout 76 در کنفرانس خبری Microsoft، شرکت Bethesda خبرهای بیشتری از این بازی ارائه داد. در طول کنفرانس خبری Microsoft مکان بازی Fallout 76 تپه های West Virginia مشخص شد. بازیکن در این بازی جز اولین افرادی شناخته می شود که بعد از آخرالزمان هسته ای به Wasteland مهاجرت می کند. علاوه بر آن بازی Fallout 76 ادامه داستان بازی Fallout 4 و بازی های دیگر می باشد.

جزئیات بیشتری از این بازی طی نمایشگاه E3 2018 توسط Todd Howard ارائه شد. طبق اظهارات Howard، مکان Vault 76 برای جشن ۳۰۰ سالگی آمریکا طراحی شده است. در این بازی ابتدا وارد Vault 76 می شوید و تا روز بازگشتتان به جهان در آن خواهید ماند. مطابق گیم پلی تریلر منتشر شده، بازیکن باید با Overseer (کسی که می گوید روز آباد سازی فرا رسیده است) همراه شود. در مسیر خروجتان پی می برید که افراد دیگر هم از Vault 76 خارج و به دنیای بیرون وارد می شوند.

به گفته Howard از تکنولوژی جدیدی در رندرینگ و نورپردازی بازی Fallout 76 استفاده شده است. بازیکنان از شش منطقه مجزا (هر کس بسته به سبک، ریسک ها و پاداش هایش) می گذرند. بازیکن در طول بازی با موجودات جدیدی نیز رو به رو می شود.

بازی Fallout 76 به صورت آنلاین می باشد. اما می توانید آن را به صورت انفرادی هم بازی کنید. ایده ساخت بازی های جهان بازِ  survivalچهار سال پیش در ساخت بازی هایِ تیمی Fallout به کار گرفته شد. Howard اظهار می کند حالت survival بازی، softcore نام دارد و مردن در بازی Fallout 76 به معنای حذف از آن نیست. در هنگام بازی وارد هیچ سروری نمی شوید ولی به صورت خودکار با ده ها نفر دیگر بازی خواهید کرد. همینطور می توانید به دوستانتان ملحق شده و با هم بازی کنید.

در ادامه Howard اشاره به انتخاب های مهم بازیکنان در طول بازی دارد. طبق نظر او، این تصمیم بازیکنان است که قهرمانان و افراد شرور را در بازی تعیین می کند. در طول گیم پلی بازی، مبارزات گروهی، کار کردن با وسایل بازی، مبارزه با بیگانگان و احساسات نشان داده می شود.

اگرچه می توانید به تنهایی بازی کنید اما بازی به صورت تیمی آسان ترین راه برای زنده ماندن است. ساختار بازی بر پایه بازگشت از Fallout 4 می باشد. این ویژگی به بازیکنان اجازه ساختِ ساختمان هایی را در شهر نیز می دهد. ساختمان های شما هر از گاهی توسط دشمنانتان از جمله Schorchbeast (که به تنهایی یا به صورت گروهی باید آنان را شکست دهید) مورد حمله قرار می گیرد. پس از شکست این موجودات می توانید با شکارتان عکس بگیرید.

در نقشه بازی Fallout 76 چندین موشک هسته ای تعبیه شده که در مواقع ضروری امکان استفاده از آن ها را دارید. برای به دست آوردن این موشک ها و کد هایشان باید با دشمنان متعددی مبارزه کنید. از آن جایی که این کد ها چند بخشی هستند بازی به صورت گروهی تاثیر گذار تر خواهد بود. با دسترسی به یک کد کامل می توانید موشک ها را فعال کرده و جای مورد نظر خود را در نقشه هدف بگیرید. برای پیروزی در بازی fallout بازیکنان باید پاداش های ارزشمند و نایاب را پیدا کنند. البته برای یافتن این پاداش ها، باید از مکان هایی پر از تشعشات هسته ای نیز عبور نمایند.

به بازی Fallout 76 سرورهایی اختصاص داده شده که می توانند در حال حاضر و حتی تا چندین سال بعد، این بازی را پشتیبانی کنند. طبق اظهارات Howard نسخه ای آزمایشی از بازی بر اساس Vault-Tec منتشر می شود. همینطور وی special edition از بازی را رو نمایی کرد. این نسخه امکانات زیر را به بازیکن ارائه می دهد:

  • نقشه ای کاغذی که فسفرسنس داشته و در شب دیده می شود
  • مجسمه هایی از بازی که می توانید آن ها را بر روی نقشه قرار دهید
  • کلاه خود T-51 Power Armor که دارای تعویض صدا و چراغ می باشد

تاریخ انتشار بازی Fallout 76، چهارده نوامبر (بیست و سه آبان) تایید شده است. این بازی برای پلتفرم های Xbox1 ،pc و ps4 ارائه خواهد شد و پیش سفارش آن ۱۴ ژوئن (بیست و چهار خرداد) در دسترس می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *