شرکت Microsoft کنفرانس خبری خود در E3 2018 را با معرفی بازی Halo Infinite آغاز کرد. در تریلر این بازی جهان عظیم و پرجمعیتی (با موجوداتی که پیش از این در بازی های Halo نبودند) را می بینیم. تریلر با تصویر قابل توجهی از Master Chief پایان می پذیرد. اما همانطور که مشخص است این تریلر تنها نسخه ای آزمایشی بوده و قطعا نشان دهنده بازی اصلی نیست. وسیله ای که در تریلر نشان داده می شود Slipspace نام دارد. طبق گفته یک وبلاگ آنچه که در تریلر می بینیم نتیجه سال ها زحمات توسعه دهندگان شرکت ۳۴۳ Industries می باشد. به عکس شماره ۱ از این بازی توجه کنید.

عکس شماره 1: بازی Halo Infinite
عکس شماره ۱: بازی Halo Infinite

شرکت ۳۴۳ Industries بازی Halo Infinite را بلند پروازانه ساخت تا جوابگوی بلند پروازی های تکنولوژی جدیدشان باشد. طبق اظهارات شرکت ۳۴۳ تریلر به نمایش درآمده در E3 برخی از پتانسیل های این تکنولوژی را نمایان می سازد.

توسعه دهنده بازی اشاره کرد قبل از انتشار بازی Halo Infinite راه طولانی ای در پیش دارد. علاوه بر آن شرکت ۳۴۳ نیز اعلام کرد این بازی از الان تا زمان انتشار حتما تغییراتی خواهد داشت. این تریلر ابتدایی در واقع مسیر پیش روی توسعه دهنده بازی و جایگاه فعلی تکنولوژی به کار رفته در بازی را نشان می دهد.

بازی Halo Infinite سبک هنری متفاوتی (با توجه به بخش های تاریخی و مهم بازی های Halo قبلی و نظرات طرفداران) دارد. همچنین شاید از تریلر بازی متوجه تغییر کلاه Master Chief شده باشید. این تغییر نشان دهنده سبک متفاوت هنری بازی می باشد. عکس شماره ۲ کلاه Master Chief را نشان می دهد.

عکس شماره 2: بازی Halo Infinite
عکس شماره ۲: بازی Halo Infinite

همینطور شرکت ۳۴۳ در وبلاگی اعلام کرد آن ها از بازخورد طرفداران از بازی Halo 5: Guardians (به کاراکتر فرمانده زیاد پرداخته نشد) مطلع اند. اگر به یاد داشته باشید داستان این بازی دو کاراکتر Master Chief و Agent Locke را جدا کرد. اما بازی Halo Infinite بر روی کاراکتر Master Chief و ادامه حماسه آفرینی هایش از بازی Halo 5 متمرکز شد. این خبر برای آن دسته از طرفدارانی است که منتظر بودند تا کاراکتر Master Chief مرکز داستان قرار بگیرد.

شرکت ۳۴۳ اضافه کرد در حالی که سه سال از انتشار بازی Halo 5 می گذرد (۲۰۱۵) انتظار برای نسخه جدیدی از بازی Halo سخت است. این گفته نشان دهنده آن است بازی به زودی عرضه نمی شود و شرکت ۳۴۳ عجله ای برای انتشار آن ندارد.

در ادامه اظهارات شرکت ۳۴۳ آمده است: ما زمان لازم برای ساخت بازی ای منحصر بفردی داریم. قصد ما رسیدن به تغییراتی جالب توجه در این نسخه از بازی است. هدف اصلی شرکت ۳۴۳ و اعضای آن ساخت بازی Halo به صورتی شگفت انگیز برای طرفدارانمان و همچنین معرفی مجموعه بازی Halo به کاربران جدید می باشد. تغییرات متفاوتی در این سری بازی برای جذب کاربران داریم و باور داریم راه رسیدن به اهدافمان پیشرفت در کنار جامعه طرفدارانمان و بهبود این رابطه است.

در ادامه به گفته شرکت ۳۴۳ نسخه آزمایشی بازی Halo Infinite و تغییرات کاراکتر Master Chief زودتر در دسترس قرار می گیرد. در ادامه نیز اشاره کرد برای ایجاد تغییری شگفت انگیز زمان بیشتری لازم داریم. مسیر پیشرفت را با قدم هایی کوچک آغاز کرده و به موفقیت های بزرگی خواهیم رسید.

در کنار بازی Halo Infinite شرکت Microsoft در کنفرانس خبری اش (در E3 2018) تریلری جدید از بازی Cyberpunk 2077 معرفی کرد. همچنین خبرهایی از بازی های Division 2 ،Forza Horizon 4 و Gears of War 5 اعلام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *