IP جدید کمپانی EA

استودیو EA Motive با دستان پر می آید. به گفته Jade Raymond: یکی از برجسته ترین بازی های این استودیو Star Wars می باشد. هم اکنون این استودیو در حال پیگیری پروژه های مختلف غیر مرتبط است. Raymond در مورد وضعیت فعلی پروژه Star Wars و همچنین در خصوص بازی های در حال توسعه (IP جدید) خود، اطلاعات بیشتر در اختیار بازیکنان قرار داده است.

Raymond اذعان کرد: یک بازی علمی تخیلی مورد توجه او است و اشاره کرد بازی در حال ساخت، چندان استثنایی نیست. همچنین بازی دارای عناصر زنده می باشد که با بروز رسانی های مداوم، بتواند سال ها زنده بماند (این بدان معناست که بازی هر ساله شماره جدیدی نخواهد داشت.

Raymond به Game Informer گفت: ما در حال تلاش برای بازسازی بازی های اکشن و ماجراجویی هستیم. ما یک دنیای شگفت انگیز را خلق می کنیم و در اختیار بازیکنان می گذاریم. او گفت ما در حال ساخت یک ساختار هستیم که بازیکن نگوید مانند بازی Assassin’s Creed باید هر ساله آن را به روز رسانی کرد تا متفاوت ظاهر شود. ما می خواهیم بازی ای را بسازیم که به صورت مداوم زنده بماند.

ریموند می خواهد بازی خود را به موضوعات اکتشافی مرتبط سازد و از دنیای قتل و کشتارکمی فاصله بگیرد. همچنین او می خواهد سیستم عامل های پخش بازی را همانند Fortnite کمی محدود سازد. به علاوه او در تلاش است تا بازی خود را همانند Fortnite اجتماعی سازد.

Raymond گفت یکی از نیازهای اصلی بازیکنان، بازی با دوستان خویش است. همچنین این موضوع در تجارت نیز بی تاثیر نمی باشد. بازی های ویدئویی برای لذت بردن بازیکن ساخته می شوند و باید تک تک مسائل مورد نیاز آنها رعایت گردد.

هر کس در بازی های ویدیویی به صورت یک بازیگر عمل می کند و این موضوعِ سرگرم کننده، به خوبی لذت بخش خواهد بود.

چگونه بازی ای را برای سرگرم کردن دوستان به صورت فوق العاده طراحی می کنید؟

به عقیده من، این سوال در بند بند صحبت هایم پاسخ داده شده. این بازی ماجراجویانه واقعا سرگرمی خوبی برای اوقات فراغت بازیکنان به حساب می آید.

در نهایت ریموند می گوید: برای صحبت در مورد جزئیات این بازی هنوز بسیار زود است. ما امیدواریم در آینده ای نزدیک از جزئیات کوچک بازی اطلاعات خوبی را با شما در میان بگذاریم.

یکی دیگر از پروژه های نامعلوم عنوان پرشور استودیو Montreal می باشد.

IP جدید استودیو Montreal

در استودیو Montreal ما یک IP جدید بزرگ در پیش داریم. موضوع از جایی هیجان انگیز می شود که در می یابیم سازندگان آن افراد بسیار فعال و پر شور هستند.

این بازی بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد از همین رو زمان زیادی را باید برای تجربه آن به انتظار بمانیم. در حال حاضر این پروژه کاملا جامع می باشد. ولی باید برای کسب اطلاعات بیشتر صبور باشیم.

لطفا نظرات خود را در خصوص IP جدید برای گروه کروکوگیم و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *