بازی محبوب Star Wars Battlefront هرساله فروش نسبتا خوبی را تجربه کرده است. در این مقاله، لیستی از گزارش فروش سه ماه اول بازی Star Wars Battlefront 2 را به نقل از Vgchartz در اختیار شما قرار داده ام.

لیست زیر، فروش بازی Star Wars Battlefront 2 را برای کنسول PS4 نشان می دهد. با توجه به جدول زیر، مجموع فروش این بازی در هفته های مختلف و کشورهای متنوع را نمایش داده ام.

بازی Star Wars Battlefront 2

بازی Star Wars Battlefront 2 به عنوان یکی از بازی های اکشن و آنلاین گروهی معرفی می شود. این بازی در میان جنگل ها و اقیانوس های زیبایی در جریان است. در بازی Star Wars Battlefront 2 گروه هایی قصد تسخیر بشریت را دارند.

همانند دیگر بازی ها، ماموریت های زیادی در آن وجود دارد. اما انتخاب این ماموریت ها بر عهده ی شماست. با پیش روی در این بازی توانایی ارتقا لباس هایتان را خواهید داشت. بنابراین، لباس هایی با قابلیت های پرواز و حتی حفاظت را استفاده می کنید. اما نبود نبردهای کهکشانی در این نسخه کاملا حس می شود. بازی Star Wars Battlefront 2 بر روی پلتفرم های PS4 – PC – Xbox 1 قابل اجرا است.

آپدیت جدید بازی Star Wars Battlefront 2

هم اکنون، آپدیت جدید بازی Star Wars Battlefront 2 نیز در دسترس می باشد. در این آپدیت، با پول نقد در دنیای واقعی می توانید کریستال خریداری کنید. کریستال ها برای تغییر ظواهر شما کاربرد خواهند داشت.

شما می توانید در نسخه ی جدید این بازی شخصیت مورد نظرتان را انتخاب کنید. همچنین، با استفاده از وسایل نقلیه به سیاره های مختلف  بروید و به نبرد با دشمنان بپردازید. به شما توصیه می کنم، با خواندن پیش نمایش بازی Star Wars Battlefront 2 اطلاعات جامعی از این بازی به دست آورید.

هفته عرضه

تاریخ پایان هفته

تعداد فروش

۱

۱۳۹۶/۰۸/۲۷

۸۶۹۴۹۳

۲

۱۳۹۶/۰۹/۰۴

۵۰۷,۳۸۷

۳

۱۳۹۶/۰۹/۱۱

۳۱۰,۷۷۶

۴

۱۳۹۶/۰۹/۱۸

۲۸۳,۹۴۳

۵

۱۳۹۶/۰۹/۲۵

۴۶۸,۸۲۳

۶

۱۳۹۶/۱۰/۰۲

۶۸۱,۷۲۳

۷

۱۳۹۶/۱۰/۰۹

۳۱۳,۳۵۵

۸

۱۳۹۶/۱۰/۱۶

۷۷,۵۱۶

۹

۱۳۹۶/۱۰/۲۳

۴۵,۵۲۹

۱۰

۱۳۹۶/۱۰/۳۰

۳۱,۹۸۰

۱۱

۱۳۹۶/۱۱/۰۷

۳۰,۶۸۵

۱۲

۱۳۹۶/۱۱/۱۴

۳۰,۰۶۶

 

لازم به ذکر است، مجموع کل فروش سه ماه اول این بازی ۳,۶۵۱,۲۷۶ نسخه می باشد. همچنین تعداد فروش ماه اول آن در کشور آمریکا ۱,۲۳۲,۸۱۳، آلمان ۳۰۶,۶۹۲ و فرانسه ۲۱۴,۳۶۴ نسخه بوده است. البته در کل اروپا، این بازی با فروش ۱,۶۴۳,۰۲۶ نسخه بالاترین تعداد فروش را تجربه  کرد. این تعداد فروش، نشان دهنده ی حس رضایتمندی بازیکنان اروپایی از بازی Star Wars Battlefront 2 است.

با تشکر از همراهی شما عزیزان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *