بازی محبوب Call of Duty WWll، هرساله فروش فوق ‌العاده ‌ای را شاهد بوده است. در این مقاله، لیستی از گزارش فروش سه ماه اول بازی Call of Duty WWll را به نقل از Vgchartz در اختیار شما قرار داده ام. لیست زیر، فروش بازی CoD WWll را برای کنسول PS4 نشان می دهد. با توجه به جدول زیر، تعداد فروش این بازی در هفته های عرضه و مجموع فروش بازی در کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داده ام.

بازی Call of Duty WWll

علاوه بر بخش‌ های داستانی و آنلاین، در قسمتی از این بازی به نبرد با زامبی ها خواهید رفت. این بازی تا حد بسیار زیادی، مبتنی بر همکاری و همدلی میان سربازان است. در حال حاضر، بازی Call of Duty WWll بر روی پلتفرم های Xbox 1 – PC – PS4 قابل اجرا است.

بازی Call of Duty WWll دو تیم ۹ نفره را برای نبرد در مقابل یکدیگر قرار می دهد. همچنین برای نبرد، اسلحه های متنوعی در اختیار شما قرار می گیرد.

هنگام بازی Call of Duty WWll، از نقشه های زیادی برای رسیدن به هدف استفاده می کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی Call of Duty WWll بر روی لینک کلیک کنید.

هفته عرضه

تاریخ پایان هفته

تعداد فروش

۱

۱۳۹۶/۰۸/۱۳

۳,۵۷۶,۲۳۵

۲

۱۳۹۶/۰۸/۲۰

۱,۵۱۱,۰۲۱

۳

۱۳۹۶/۰۸/۲۷

۸۱۴,۸۱۵

۴

۱۳۹۶/۰۹/۰۴

۱,۳۷۱,۴۱۱

۵

۱۳۹۶/۰۹/۱۱

۹۰۶,۴۷۹

۶

۱۳۹۶/۰۹/۱۸

۶۳۲,۰۴۵

۷

۱۳۹۶/۰۹/۲۵

۷۶۲,۸۳۵

۸

۰۲/۱۰/۱۳۹۶

۱,۲۷۴,۶۱۲

۹

۱۳۹۶/۱۰/۰۹

۶۱۰,۵۴۱

۱۰

۱۳۹۶/۱۰/۱۶

۱۹۳,۳۴۰

۱۱

۱۳۹۶/۱۰/۲۳

۱۱۳,۴۳۷

۱۲

۱۳۹۶/۱۰/۳۰

۹۰,۱۷۳

لازم به ذکر است مجموع کل فروش سه ماه اول بازی Call of Duty WWll ،۱۱,۸۵۶,۹۴۴ نسخه می باشد. این بازی در هفته اول عرضه خود با فروش ۳,۵۷۶,۲۳۵ نسخه، رکوردهای زیادی را جا به جا کرد. همچنین تعداد فروش ماه اول آن در کشور آمریکا ۳,۸۷۵,۰۴۷، ژاپن ۳۶۱,۸۴۳، آلمان ۸۸۲,۷۷۵، در اکراین ۱,۱۲۵,۱۳۳ و فرانسه ۷۵۳,۰۱۰ نسخه است. در کل اروپا، با فروش ۵,۴۰۴,۵۰۱ نسخه بالاترین تعداد فروش این بازی را تجربه کرد. این تعداد فروش، نشان دهنده ی استقبال فراوان بازیکنان اروپایی از بازی Call of Duty WWll است.

با تشکر از همراهی شما عزیزان

خرید بازی Call of Duty WW2

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *