بازی FIFA 18 به عنوان یکی از پرفروش ترین بازی های ورزشی معرفی می شود. این بازی مدت هاست از رقیب دیرین خود – PES- سبقت گرفته و شاهد افزایش روز افزون کاربران بازی FIFA 18 هستیم. در این مقاله، لیستی از گزارش فروش سه ماه اول بازی FIFA 18 را به نقل از Vgchartz در اختیار شما قرار داده ام.

لیست زیر، فروش بازی FIFA 18 را برای کنسول PS4 نشان می دهد. بازی FIFA 18 برای تمام پلتفرم های PC – PS4 – Xbox 1 – Nintendo Switch  عرضه شده است.

هفته عرضه

تاریخ پایان هفته

تعداد فروش

۱

۱۳۹۶/۰۷/۰۸

۴۳۹۴,۱۰۷

۲

۱۳۹۶/۰۷/۱۵

۱۳۰۱۲۷۱

۳

۱۳۹۶/۰۷/۲۲

۵۹۳۵۰۹

۴

۱۳۹۶/۰۷/۲۹

۳۲۲۹۵۱

۵

۱۳۹۶/۰۸/۰۶

۲۸۶۹۹۶

۶

۱۳۹۶/۰۸/۱۳

۲۰۵۲۵۵

۷

۱۳۹۶/۰۸/۲۰ ۱۷۵۸۳۶

۸

۱۳۹۶/۰۸/۲۷

۲۰۱۸۸۷

۹

۱۳۹۶/۰۹/۰۴

۶۳۴۷۷۹

۱۰

۱۳۹۶/۰۹/۱۱

۵۰۳۲۷۸

۱۱

۱۳۹۶/۰۹/۱۸

۲۵۰۴۷۱

۱۲

۱۳۹۶/۰۹/۲۵

۴۱۲۶۲۴

 

لازم به ذکراست، مجموع تعداد فروش سه ماه اول بازی FIFA 18 در جهان ۹۲۸۲۹۸۴ می باشد. این بازی در هفته اول عرضه اش با فروش ۴,۳۹۴,۱۰۷ نسخه، تجربه ی کسب رکورد بسیار خوبی را داشت. همچنین تعداد فروش سه  ماه اول آن در کشور آلمان ۱۴۳۱۵۷۶، آمریکا ۷۲۳۱۷، اکراین ۱۱۶۸۳۸۸، فرانسه ۹۷۵۲۷۶ نسخه رسید. در کل اروپا، با فروش ۶۹۹۸۵۳۴ نسخه بالاترین تعداد فروش این بازی را تجربه کرد. این تعداد فروش، نشان دهنده ی استقبال زیاد بازیکنان اروپایی از بازی FIFA 18 است.

کمی درباره ی تکنیک و دریبل در بازی FIFA 18

در بازی FIFA 18 به سادگی و با کمی تمرین، زیباترین حرکات تکنیکی را انجام خواهید داد. در این بازی، توانایی هر بازیکن با ستاره هایی نمایش داده می شود. همچنین دریبل های اضافه شده به بازی FIFA 18 با عبارت New مشخص شده است. به شما توصیه می کنم، برای آموزش تمام تکنیک ها و دریبل ها در بازی FIFA 18، مقاله ی موجود در سایت کروکوگیم را از دست ندهید. برای خواندن مقاله مرتبط، بر روی لینک کلیک نمایید.

خرید بازی FIFA18

در انبار موجود نمی باشد

راه های رسیدن به کوین رایگان در بازی FIFA 18

پایان هر بازی -با توجه به فاکتورهای متفاوت- میانگین ۴۰۰ الی ۵۰۰ کوین به عنوان پاداش به شما تعلق می گیرد. همچنین پاداش دریافت شده می تواند با استفاده از کوین بوستر ها افزایش یابد. دقت کنید، با انجام چالش های هفتگی بازی FIFA 18 بسته های جذابی در انتظار شما خواهد بود. البته با فعالیت در بازار نقل و انتقالات پول خوبی به دست می آورید. دوستان عزیز اطلاعات جامع خرید کوین در بازی FIFA 18 را از اینجا دنبال کنید.

با تشکر فراوان از همراهی شما عزیزان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *