بازی محبوب Dragon Ball Fighter Z در اوایل عرضه خود، فروش نسبتا خوبی را تجربه کرد. در این مقاله، لیستی از گزارش فروش ماه اول بازی Dragon Ball Fighter Z را به نقل از Vgchartz در اختیار شما قرار داده ام.

لیست زیر، فروش بازی Dragon Ball Fighter Z را برای کنسول PS4 نشان می دهد. با توجه به جدول زیر، مجموع فروش این بازی  را در ماه اول عرضه، نمایش داده ام.

بازی Dragon Ball Fighter Z

بازی Dragon Ball Fighter Z، یک بازی مناسب برای بازیکنان تازه کار به شمار می رود. این بازی به دو صورت تک نفره و گروهی در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

یکی از نکات جذاب این بازی، به کارگیری از دو شخصیت کاپیتان جینیو و ناپا است.

کاپیتان جینیو یکی از بهترین شخصیت های بازی Dragon Ball Fighter Z به حساب می آید. زیرا مجهز به سلاح قدرتمندی است. همچنین ناپا از شخصیت های سنگین وزن بازی Dragon Ball Fighter Z به نظر می رسد. با وجود این دو شخصیت، هیجان بازی Dragon Ball Fighter Z دو چندان شده است.  در حال حاضر، بازی Dragon Ball Fighter Z برای پلتفرم های Xbox 1 – PC – PS4 روانه بازار شده است.

 

هفته عرضه

تاریخ پایان هفته

تعداد فروش

۱

۱۳۹۶/۱۱/۰۷

۴۱۷,۷۷۵

۲

۱۳۹۶/۱۱/۱۴

۲۲۳,۴۱۰

۳

۱۳۹۶/۱۱/۲۱

۱۱۷,۰۲۲

۴

۱۳۹۶/۱۱/۲۸

۹۱,۷۳۷

۵

۱۳۹۶/۱۲/۰۵

۵۹,۳۱۷

۶

۱۳۹۶/۱۲/۱۲

۳۵,۵۲۳

۷ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۳۴,۸۱۳

 

لازم به ذکر است، مجموع تعداد فروش ماه اول بازی Dragon Ball Fighter Z در جهان ۹۴۴,۷۸۴ می باشد. این بازی در هفته اول عرضه اش با فروش ۴۱۷,۷۷۵ نسخه، تجربه ی کسب رکورد خوبی را داشت. همچنین تعداد فروش ماه اول آن در کشور ژاپن به ۹۹,۳۵۴ و فرانسه ۱۲۸,۴۴۷ نسخه رسید. در کل اروپا، با فروش ۳۵۶,۶۹۵ نسخه بالاترین تعداد فروش این بازی را تجربه کرد. این تعداد فروش، نشان دهنده ی استقبال زیاد بازیکنان اروپایی از بازی Dragon Ball Fighter Z است.

با تشکر فراوان از همراهی شما عزیزان.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *