Fortnite از یک راه بزرگ به ملبورن می آید.

در این ماه بازی Fortnite مسابقاتی در ملبورن استرالیا برگزار می کند. مسابقه تنیس امروز اعلام کرد که مسابقات $۵۰۰,۰۰۰ دلاری در آخر هفته به صورت آزاد در ۲۶ تا ۲۷ ژانویه در استرالیا برگزار می شود. این بازی به نام Fortnite Summer Smash نامگذاری شده است و از یک مسابقات حرفه ای Solo و همچنین یک رویداد Proam duos شامل ۱۰۰ شخصیت از سرگرمی ها، بازی ها و دنیای ورزشی است. در این بین ۴۰۰۰۰۰ دلار برای جذب جایزه مسابقات، در حالی که $۱۰۰,۰۰۰ برای اهدای خیریه ارائه می شود.

Craig Tiley مدیر افتتاحیه استرالیا اعلام کرد: “Fortnite یک پدیده جهانی است از همین رو من بسیار هیجان زده ام که در این مسابقات شرکت نمایم”. او می خواهد از این طریق به این رویداد کمک نماید تا مردم بیشتری وارد آن شوند.

Mark Rein یکی از بنیانگذاران Epic Games اضافه کرد: “ما برای برگزاری مسابقه جذاب و رقابتی Fortnite بسیار هیجان زده هستیم و از همین رو برای بازیکنان استرالیایی این رویداد را فراهم کرده ایم”.

شما می توانید از تاریخ January 9 (19 دی) در این مسابقات ثبت نام نمایید. در رقابت واقعی، بازیکنان به دور مقدماتی می روند، و امتیازات را بر اساس نحوه پایان دادن به آنها به دست می آورند. به عنوان مثال، یک پیروزی سلطنتی به شما امتیاز ۳ را می دهد.

جایزه جایزه اول ۱۰۰،۰۰۰ دلار AUD است، با ۵۰،۰۰۰ دلار AUD به جایگاه دوم و سوم. از ۴ تا ۶، مبلغ ۲۵۰۰۰ دلار AUD، در حالی که از ۷ تا ۱۰ به ۵۰۰۰ دلار AUD می رسد. از ۱۱ تا ۱۵ به مبلغ ۳۰۰۰ دلار AUD می رسد، در حالی که مبلغ ۱۶ تا ۲۰ نفر مبلغ ۲۰۰۰ دلار AUD می شود. کسانی که از ۲۱ تا ۱۰۰ به پایان می رسند، ۱۰۰۰ دلار AUD دریافت می کنند. AUD $ 100،۰۰۰ در برنده از مسابقات دوز به خیریه می رود.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت Fortnite Summer Smash مراجعه نمایید.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Fortnite به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Fortnite Deep Freeze Bundle برای PS4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *