Andrew Wilson و مدیران دیگر، پاداش نقدی خود را کاهش دادند و پول را به bonus pool توسعه دادند. مدیر عامل شرکت Electronic Arts، اندرو ویلسون و تعدادی از مدیران ارشد دیگر، پاداش نقدی خود را برای آخرین سال مالی که تا ۱۱ فروردین به پایان رسید، کاهش داد. این در تاریخ ۳۱ خرداد در کمیسیون اوراق بهادار و بورس تأیید و توسط GameDaily گزارش شده است. “هیئت مدیره و کارکنان ما درخواست کردند که جایزه نقدی برای ۲۰۱۹ مالی دریافت نکنند.” در ادامه از مبالغ پاداش های نقدی شرکت EA مطلع خواهید شد.

در ضمیمه ذکر شده است که Wilson و مدیران دیگر به دلیل نتایج بد مالی EA در سال مالی ۲۰۱۹، و “به منظور حفظ همبستگی با فلسفه پرداخت جبران اجرایی ما”، پاداش نقدی خود را کاهش دادند. در حالی که ما از نتایج مالی سال ۲۰۱۹ ناامید هستیم، چالش هایی را که ما با آن مواجه همی شویم را درک می کنیم و همچنان تمرکز خود را بر نحوه استفاده از نقاط قوت شرکت خود برای بهره برداری از فرصت هایمان خواهیم آموخت.

EA در سال مالی ۲۰۱۹، ۴٫۹۵ میلیارد دلار درآمد داشت که در مقایسه با سال مالی گذشته ۵٫۱۵ میلیارد دلار بود. رکورد درآمد ممکن است شگفت انگیز باشد به این معنا که EA در طول سال یک ضربه بزرگ با Apex Legends به وجود آورد. EA در طول سال نیز دارای چندین رکورد پرقدرت بود، از جمله Battlefield V و Anthem، که هر دو عملکرد نامناسب داشتند.

از دیگر مدیران EA که پاداش نقدی خود را برای امسال دریافت کردند، شامل CFO Blake Jorgensen، CTO Kenneth Moss، افسر ارشد بازاریابی Chris Bruzzo و Laura Miele سرپرست ارشد استودیو بود. Patrick Soderlund، که در August 2018 از EA خارج شد، همچنین گزارش داد که پاداش او را داده است. EA گزارش داد که Soderlund 20 میلیون دلار در پاداش سهام برای اقامت در شرکت ارائه می دهد.

با توجه به GameDaily، مدیران EA پاداش نقدی خود را کاهش دادند و به جای آن پول را به یک صندوق جایزه برای پرداخت به بازیکنان پرداخت کردند. با توجه به GameDaily، پاداش ها به مبلغ ۴٫۸ میلیون دلار به کارمندان پرداخت می شود و این پاداش ۲۰ میلیون دلاری را از Soderlund حساب نمی شود. Wilson در حال حاضر ۱٫۱۹۲ میلیون دلار در سال، در حالی که Jorgensen مبلغ $۸۵۰,۰۰۰ می گیرد. Moss و Bruzzo هر سال ۶۷۵۰۰۰ دلار می پردازند. Miele، که فقط به عنوان سرپرست اصلی استودیو آغاز شده، سالانه ۶۷۵۰۰۰ دلار نیز می پردازد. Soderlund که در سال مالی ۲۰۱۹ EA را ترک کرد، ۴۷۵،۵۷۲ دلار به عنوان حقوق پایه درآمد داشت. (همه اعداد به دلار می باشد).

در دیگر اخبار شرکت EA ، Wilson می گوید که معتقد است که BioWare’s Anthem در آینده می تواند موفقیت های خود را پس از آن که در اوایل امسال شروع به کار می نماید، پیدا کند.

لطفا نظرات خود را درباره شرکت EA به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Anthem برای PS4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *