کمپانی BioWare در EA Play، اولین جزئیات بازی Anthem را به اشتراک گذاشت.

از تصاویری که توسط EA در E3 2018 از بازی Anthem مشاهده کردیم، متوجه چند نفره بودن این بازی شوتر شدیم. جزئیات تاکنون بسیار مبهم بوده اند. در حال حاضر اطلاعاتی از آنچه می توان از بازی جدید کمپانی BioWare انتظار داشت را مشاهده کرده ایم. این بازی در تاریخ ۳ اسفند ۹۷ بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 عرضه خواهد شد.

pc       ps4          xbox1          بازی Anthem


دنیای در حال توسعه بازی Anthem

کاراکتری به نام Freelancer با توانایی بالای خود، قادر به رهبری گروه Javelin است. این بازی در یک دنیای پویا طراحی گشته و در سرزمینی متروکه روایت می شود.

Freelancer به گروه مبارزان پیوسته و برای مبارزه با نابود گران در حال تلاش می باشد. هنگامی که بازیکنان بعد از اتمام ماموریت به مرکز اصلی باز می گردند، قادر به مشاهده اثرات انتخاب های خویش خواهند بود. این موضوع آنها را در پیشرفت بازی یاری می دهد.

کمپانی BioWare اشاره کرد: بعد از انتشار بازی، به آپدیت های مفیدی از جمله ارتقا شخصیت های بازی خواهیم پرداخت.

Javelin ها

۴ نوع Javelin در طول بازی برای بازیکنان وجود دارد:

  • Ranger
  • Colossus
  • Interceptor
  • Storm

هر کدام از این ۴ حالت نسبت به یکدیگر متفاوت ظاهر می شوند. به عنوان مثال حالت Ranger برای مبارزات نزدیکتر طراحی شده، در حالی که Colossus یک زره پوش سنگین با سلاح های قوی تر است. ناگفته نماند که بازیکنان به این حالت ها وابسته نیستند و اگر در طول ماموریت نباشند قادر به تغییر آنها خواهند بود.

تمامی این زره ها و لباس ها ویژگی تغییر ظاهر را دارند و با پرداخت اندکی پول، می توانید در رنگ و نوع آنها تغییر ایجاد کنید.

بازی فاقد Loot Boxe

Casey Hudson مدیر کمپانی BioWare تایید کرد: بازی Anthem فاقد Loot Boxe خواهد بود. همچنین افزود بازیکن برای موارد مورد نیاز خویش باید مبلغی پول به بازی بپردازد.

نسخه ویژه و پیش فروش

نسخه The Legion of Dawn شامل بسته های زرهی (افسانه ای)، Javelin های قدرتمند، سلاح های ویژه و بخش Ranger Javelin می شود. همچنین این بسته بخشی از موسیقی متن را نیز به عنوان پاداش اهدا می کند.

نسخه پیش فروش بازی Anthem به صورت VIP دموهایی از بخش های آن را به شما اعطا می کند.

تاریخ انتشار بازی Anthem

سرانجام بازی Anthem در تاریخ ۳ اسفند ۹۷ بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 عرضه می شود. البته دسترسی اولیه از طریق EA/Origin Access امکان پذیر می باشد. از طریق لینک روبرو از گیم پلی بازی Anthem در E3 2018 مطلع شوید.

مشترکین Origin Access Premier در تاریخ ۲۶ بهمن بر روی پلتفرم pc به صورت نامحدود می توانند نسخه ای به عنوان پیش نمایش را دریافت کنند. در حالی که مشترکین EA Access و Origin Access Basic تنها ۱۰ ساعته اولیه بازی را دریافت خواهند کرد.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Anthem برای من، گروه کروکوگیم و دوستانتان به صورت دیدگاه در قسمت پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *