پیش در آمد بسته الحاقی Battle for Azeroth پیش بینی شده که در تاریخ 25 تیرماه عرضه شود.

Pre-Expansion Patches یکی از هیجان انگیزترین قسمت های بازی است که علاوه بر تغییر حالت های بازی یک فرصت برای تلاش بیشتر در مقابله با حوادث نیز به شما می دهد. بسته های الحاقی تغییرات بیشتری نسبت به حالت های عادی ایجاد می کند.

با حذف سلاح Legion Artifact بسیاری از حالت های بازی تغییر یافته اند و هر کدام کم و بیش تحت تاثیر قرار گرفته است.

نسخه الحاقی بازی World of Warcraft تحت عنوان Battle for Azeroth در 23 مرداد ماه به بازار عرضه می شود. در بسته الحاقی ماموریت ها و کاراکتر ها تغییرات چشمگیر خواهند داشت و یک حالت جدید به نام War Mode به بازی اضافه می گردد. همچنین پیش درآمد بازی سه هفته مورد تغییر و بازبینی قرار خواهد داشت.

در اینجا به 7 مورد از ویژگی های نسخه الحاقی Battle for Azeroth اشاره می کنیم:

جنگ شروع می شود (THE WAR BEGINS)

Burning Legion شکست خورده و Sargeras در نهایت توسط llidan زندانی می شود. اما دنیای Azeroth هنوز قصد ندارد که تسلیحات خود را کنار بگذارد و به جای اینکه جنگ ها و مبارزات را به تعویق بیاندازد دو گروه Horde و Alliance در هر طرف به دنبال اشتباهی برای شروع جنگ هستند. این پیش درآمد ها هر هفته به معرفی راهی برای شروع جنگ در دنیای Azeroth می پردازند.

بازیکنان با قدرت و مهارت های Azerite آشنا هستند. ولی اکنون زمان آن فرارسیده که خود را برای مبارزه با Azerite آماده نمایند. جزیره سوخته Teldrassil و شهر Undercity به بازی بازمی گردند. انجام ماموریت در این مناطق شاید برای بازیکنان خسته کننده باشد ولی آنها را برای مراحل سخت مهیا می کند.

 Orc ها قامت راست کردند

در بسته الحاقی Battle for Azeroth شما می توانید ظاهر برخی از کاراکتر ها را تغییر دهید. کاراکتر های تغییر یافته می توانند چشم های طلایی داشته باشند. اما از همه مهم تر شخصیت Orc است که توانایی ایستاده حرکت کردن را پیدا می کند. بازیکنانی که می خواهند برای تغییر حرکت Orc تلاش نمایند و همچنین کسانی که قصد دارند Blood Elves های خود را به چشم طلایی مجهز کنند و رنگ و صدایشان را تغییر دهند، باید در سرزمین بازی به جستجوی آرایشگاه ها بپردازند. صحنه هایی از این نکته در عکس شماره 1 به نمایش درآمده.

بسته الحاقی Battle for Azeroth
عکس شماره 1: صحنه هایی از نکته های 2

War Mode به جای PvP

برای سال ها حالت PvP در بازی World of Warcraft دارای مشکلاتی بوده به همین دلیل بازیکنان به سمت بازی های دیگر که حالت PvP قوی داشته اند متمایل می شدند و کسی نمی توانست آنها را به داخل جنگی بکشاند که از آن متنفر هستند. War Mode مشکل حالت PvP را برطرف کرده است.

حالت PvE در تمام سرورها به صورت پیش فرض وجود دارد. شما می توانید با رفتن به پایتخت بازی حالت War Mode را فعال نمایید. حالت War Mode شما را به تعداد زیادی از بازیکنان مرتبط می کند (افرادی که برای کشتن Horde/Alliance با هم متحد می شوند). یک ریسک برای بازیکنان اصلی در حالت War Mode این است که پاداش ها در پایان بازی به آنها تعلق می گیرد.

CONNECTING WITH FRIENDS IS MUCH EASIER (ارتباط آسان با دوستان)

نسخه الحاقی بازی یک سیستم صوتی تحت عنوان Discord ارائه می دهد. Discord از ویس چت بسیار بهتر است. در این سیستم جدید دیگر نیازی نیست شما داخل سرور باشید. فقط در گروهی باشید که دوستان و آشناهایتان حضور دارند.

(ضربات کمتر، همان Damage سابق)

پیش در آمد بازی World of Warcraft دارای نسل جدیدی از Health Bar و میزان اصابت و غیره … است. اعداد بازی به صورت اغراق آمیزی زیاد می شوند. به طور مثال Health Bar یکی از رئیس ها در حالت های دشوار به 13 میلیارد می رسد. همه این اعداد در پیش درآمد بازی وجود دارند. بازیکنان در level دویست در پایان بازی قرار می گیرند. تعداد ضربه ها برای آسیب رساندن در موارد اندکی به بیش از 1000 ضربه می رسد. Health Bar رئیس و NPC در جریان بازی رفته رفته کاهش می یابد. شما باید سلامتی را جبران کنید (هرچند بازی در level دشواری قرار گرفته باشد). در عکس شماره 2 کاراکتر بازی به چشم می خورد.

بسته الحاقی Battle for Azeroth
عکس شماره 2: کاراکتر بازی

 (تغییر قانون لوت ها)

Master Looter در نسخه الحاقی بازی حذف شده است. اکنون تمام غارت ها پنهانی انجام می شود. این بدان معنی است که وقتی بازیکنان کسی را می کشند پاداش کشتن را دریافت نخواهند کرد. وقتی دارایی شما در بازی افت می کند مستقیما از موجودی شما کم می شود. بازیکنان باید در حین بازی به دیگران کمک کنند. این سیستم دارای نکات مثبت و منفی زیادی است و از ویژگی های جدید بازی به شمار می رود. برای کسانی که درگیر حملات ناگهانی و سیاه چال ها می شوند قوانین legacy loot بازی تغییر می یابد. هنگامی که بازیکنان در level ده یا بالاتر باشند این تغییرات رخ می دهد. بازیکنان می توانند از برخی حملات Legion به منابع و تجهیزات مورد نیاز خود در بازی نیز دست یابند.

CLASSES WILL PLAY LIKE IN BATTLE FOR AZEROTH (حالت های بازی در نسخه BATTLE FOR AZEROTH)

بزرگترین تغییر بازی مربوط به کلاس های آن است. برخی از کلاس ها در بازی دستخوش تغییر شده اند. وقتی وارد بازی می شوید تمام استعداد ها و توانایی های شما تغییر یافته اند. به غیر از کلاس Shaman و Priest کلاس های دیگر تغییرات عمده ای در دو سال آینده نخواهند داشت (ولی دارای تغیرات جزئی خواهند بود).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 16 =