Art Book بازی Legend of Zelda

شرکت نینتندو قول Art Book جدیدی را برای بازی Zelda به تمامی طرفداران خود ابلاغ کرده. این کتاب، سومین Art Book بازی Zelda به حساب می آید. محتویات درون کتاب، شامل طراحی های هنری بازی و تفاسیر توسعه دهندگان می باشد. این بازی به صورت انحصاری بر روی کنسول nintendo switch قابل اجرا می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا با جزئیات این کتاب بیشتر آشنا شوید.

نگاهی به بازی Legend of Zelda

بازی Legend of Zelda در یک فضای فانتزی به سبک اکشن و ماجراجویی دنبال می شود. اولین نسخه این بازی سال 1986 توسط Shigeru Miyamoto و Takashi Tezukaمتولد شد. شرکت Dark Horse ناشر این بازی بسیار موفق بوده و همچنین بازی از همان ابتدا، توسط کمپانی nintendo عرضه شد.

به طور کلی گیم پلی بازی Zelda شامل فعالیت هایی مانند مبارزات اکشن، حل پازل و ماجراجویی های مختلف می باشد. شخصیت اصلی بازی Link نام دارد و وظیفه اصلی آن نجات شاهزاده Zelda است.

پیش از این گفته بودم دو کتاب دیگر از این بازی منتشر شده که محتویات آن مربوط به اطلاعات درباره Hyrule (55 صفحه) است. هر دوی این کتاب ها طرفداران Zelda را با استفاده از حجم زیادی از اطلاعات پیرامون دنیای بازی و همچنین مقدار زیای از هنرهای زیبا تحت تاثیر قرار می دهند.

همانطور که می دانیم فضا و جهان بازی Legend of Zelda بسیار وسیع می باشد. از این رو با صفحات زیادی در کتاب روبرو خواهیم شد. بهتر است بدانید کتاب سوم Zelda، 269 صفحه دارد. نکته جالب اینکه: 50 طرح و تصویر از Takumi Wada در این کتاب وجود خواهد داشت. همچنین مصاحبه با گروهایی از جمله: Hidemaro Fujibayashi ،Satoru Takizawa ،Takumi Wada و Eiji Aonuma در آن دیده می شود. در کل، اصل کتاب مربوط به دو DLC از بازی Breath of the Wild است.

این کتاب درباره دشمنان، مسابقات Rito و Zora و بسیاری موارد دیگر، به شما اطلاعات خواهد داد. در حال حاضر اطلاعات زیادی از این کتاب در اختیار نداریم.

با توجه به تصاویر منتشر شده به نظر می رسد هم اکنون این کتاب تنها به زبان ژاپنی در حال انتشار است. به احتمال زیاد شرکت نینتندو نسخه انگلیسی آن را نیز منتشر خواهد کرد.

زمان مشخصی برای انتشار Art Book بازی Legend of Zelda در دسترس نیست. اما بر حسب شواهد، امیدواریم به زودی انتشار یابد.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Legend of Zelda برای من، گروه کروکوگیم و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین این مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =