در کنفرانس مایکروسافت X018، این شرکت اولین توسعه بزرگ برای بازی Forza Horizon 4 را اعلام کرد. این DLC به نام Fortune Island طراحی شده و قرار است در تاریخ ۲۲ آذر راه اندازی شود. شما در انگلستان به مسابقه می پردازید ولی به برخی از جزایر شمالی بریتانیا با کوهستان هایی همراه با آب و هوای خطرناک مانند طوفان و رعد و برق می رسید. تنظیمات جدید همراه با کمی اتفاقات هیجان انگیز و همچنین با شروع صبح دم می باشد.

به طور طبیعی، Fortune Island همراه با مجموعه ای جدید از اتومبیل ها نیز به راه می افتد. این بازی در حال حاضر پنج خودروی سفارشی Ford را از سری بازی ویدیویی GymkhanaTEN راه اندازی کرده است. اعضای Car Pass می توانند از ۱۹۷۷ Ford GymkhanaTEN ،F-150 Hoonitruck و Ford Escort Cosworth Group A 1993 استفاده کنند. در اواخر ماه جاری نیز می توانید از ۱۹۶۵ Ford Hoonicorn Mustang V2 و Ford Fiesta RS 2017 و ماه دسامبر (آذر) ۲۰۱۶ Ford GymkhanaTEN Focus RS RX دریافت کنید.

Fortune Island قسمتی از بسته های در حال توسعه خود را با قیمت ۳۵ دلار عرضه کرده و صاحبان نسخه نهایی بی هیچ هزینه ای آنها را در اختیار خواهند داشت. اگر شما یک مشترک Game Pass هستید، شما قبلا دسترسی به Forza Horizon 4 را به عنوان بخشی از اشتراک خود به دست آورده اید و می توانید بسته های نرم افزاری را به طور جداگانه با ۱۰% تخفیف دریافت کنید.

تنظیمات این به روز رسانی برای بازیکنان با تجربه یک چالش به حساب می آید مخصوصا زمانی که تغییر فصل ها رویت می شود. تجربه در این بازی ثابت کرده که فصل ها تاثیر به سزایی بر گیم پلی می گذارند و به تنوع بازی کمک شایانی می کنند.

هر کاری که در بازی Forza Horizon 4 انجام می دهید ارزشمند است. اصلا مهم نیست چقدر این کار بزرگ یا کوچک باشد. از هیجان های اساسی سرعت در بزرگراه های پر زرق و برق گرفته تا مدیریت شرایط فصلی و رقابت با دوستان به صورت آنلاین، همگی از جذابیت بالایی برخوردار می شوند. سرگرم کننده بودن بازی Forza Horizon 4 به قدری قابل ملاحظه است که حس رانندگی در این بازی خود به تنهایی جایزه به حساب می آید.

لطفا نظرات خود را در خصوص بازی Forza Horizon 4 به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *