به بازی Fallout 4 یک حالت فوق العاده به بازی افزوده تحت عنوان Fallout: Miami افزوده شده که مطمئنا طرفداران بسیاری را به خود جلب خواهد کرد.

در تریلر جدید بازی Fallout 4 حالت Miami را به نمایش می گذارد. این تریلر جهان بازی Fallout: Miami در شهر فلوریدا را که توسط جنگ ویران شده است را به نمایش می کشد.

سازنده اصلی این حالت از بازی شخصیت Milan “Mika999” Brajkovic است (همان شخصیتی که مد Shard of Oblivion برای بازی The Elder Scrolls V: Skyrim تهیه و در کارنامه خود دارد).

Fallout: Miami محتوای بازی Fallout 4 ،Far Harbor و Nuka-World DLC را گسترش داده و وب سایت رسمی این بازی بیان کرد: نقشه Fallout: Miami از نقشه Far Harbor کمی بزرگتر خواهد بود و از South Pointe Pier تا Fontainebleau Hotel را پوشش می دهد.

این حالت از بازی هنوز به صورت رسمی انتشار پیدا نکرده و سازندگان بازی به دنبال جذب نیروی متخصص و داوطلبی هستند تا به آنها در پایان پروژه بازی کمک نمایند.

به نظر می رسد تریلر جدید منتشر شده از Fallout: Miami تجربه ای مشابه بازی Fallout: New Vegas را برای بازیکنان تداعی کند.

بازی Fallout 4 برای پلتفرم های xbox1 ،pc و ps4 در دسترس می باشد. ولی مانند بسیاری از حالت ها، Fallout: Miami فقط برای pc تعبیه شده است.

یکی دیگر از سری بازی های Fallout تحت عنوان Fallout: New California در تاریخ ۱ آبان ماه روانه بازار می شود.

شرکت Bethesda بازی دیگری به نام Fallout 76 را در دست کار دارد. بازی Fallout 76 جدیدترین نسخه در حال توسعه از سری بازی های Fallout می باشد که در West Virginia اتفاق می افتد. دراین بازی، رویدادهای داستان حدود ۶۰ سال پیش از داستان اولین بازی در سال ۱۹۹۷ در جریان خواهد بود. برخلاف دیگر بازی های Fallout این حالت دارای بخش چند نفره می باشد و در تاریخ ۲۳ آبان ماه برای xbox1 ،pc و ps4 روانه بازار می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *