اول از هر چیزی باید بگویم ایده ساخت فیلم Sonic the Hedgehog موضوعی بسیار جالب می باشد و تمامی بازیکنان و منتقدین از این اتفاق بسیار مسرور گشته اند. در این فیلم جذاب بازیگران بسیار به نامی حضور دارند و همچنین بخش Live-Action کاراکتر Sonic به همه چیز رنگ جالبی زده است. این موجود آبی رنگ در کنار انسان های واقعی حضور دارد و با بخش های طنز حس بهتری به آن افزوده اند. در ادامه مقاله با فیلم Sonic بیشتر آشنا خواهید شد.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، این یک داستان آشنا از Sonic است که در برابر Robotnik، که در سان فرانسیسکو حضور دارد و نقش بد داستان به حساب می آید. با این حال از تریلرهای منتشر شده چنین به نظر می رسد که پزشک بدجنس به همراه G-men مشغول تحقیق در مورد چگونگی برخورد با موجود آبی می باشند. البته این پزشک، طینت شیطانی دارد و در واقع دشمن سونیک داستان می باشد.

البته Sonic از طریق CGI به زندگی عادی وارد می شود. شخصیت محبوب فیلم را Ben Schwartz بازی کرده و هنوز صداگذاری آن مشخص نمی باشد. نقش دکتر ایو “Eggman” Robotnik توسط جیم کری اجرا می شود. در این فیلم او نقش یک دانشمند دیوانه را بازی می کند که بر روی موضوعات مختلف در تحقیق و بررسی می باشد. در مصاحبه ای، کری گفت که فیلم سونیک به خانواده ها احترام می گذارد و همین موضوع برای آن نیز اهمیت دارد. او اظهار داشت: ” من معتقدیم این فیلم برای تمامی گروه های سنی مفید می باشد و مطمئنا این فیلم توانسته تمامی گروه ها را راضی نماید.

James Marsden که به خاطر کار اخیرش در Westworld HBO شناخته شده است در این فیلم نیز به عنوان یک سرباز دولتی که بر سرعت فوق العاده Sonic چیره می شود، نقش آفرینی خواهد کرد. تریلر جدید او را نشان می دهد که یک رابطه دوستانه با speedster و hijinks را تشکیل می دهد.

فیلم Sonic توسط Jeff Fowler (Gopher Broke) مدیریت شده و توسط Deadpool گارگردانی و Tim Miller تهیه کننده آن می باشد. این فیلم در 28 آبان 98 عرضه خواهد شد. البته با تاخیری مواجه شده زیرا می بایست زودتر از این موعد وارد بازار می گشت.

لطفا نظرات خود را درباره Live-Action فیلم Sonic به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =