Monster Hunter World به همراه مبارزه با دو هیولا از سرزمین Final Fantasy XIV عبور می کند و برعکس. بازیکنان Final Fantasy می توانند بر Rathalos برنده شوند و زره خودشان را کسب کنند در حالی که بازیکنان Monster Hunter World می توانند Behemoth را بگیرند. همانطور که می دانید این دو بازی برای پلتفرم های pc ،xbox1 و ps4 به بازار عرضه شده است.

تریلر جدید، مبارزه Rathalos را در برابر چهار بازیکن در بازی Final Fantasy XIV به نمایش می گذارد. کشتن Rathalos به شما یک زره دقیقا شبیه آن چیزی که در بازی Monster Hunter World وجود دارد (به همان اندازه و به همان خوبی) می دهد. شما می توانید در تاریخ 7 آگوست (شانزدهم مرداد) در Azim Steppe شرکت کنید.

Crossover (گزینه ای را از یک بازی به بازی دیگر انتقال دادن) این پیام را می رساند که بازی Monster Hunter World و بازی Final Fantasy XIV هر دو بازی های RPG ژاپنی غول کشی هستند که طراحی هنری بسیار مشابهی دارند.

 بازی Final Fantasy XIV سبب شده تا درآمد کمپانی Square Enix از پیش ‌بینی‌ هایش بیشتر شود و همه را شگفت‌ زده کند.

Capcom سازنده بازی Monster Hunter World

بازی Monster Hunter World که در اوایل سال جاری برای کنسول های ps4 و xbox1 عرضه شد موفقیت بزرگی برای کمپانی Capcom به حساب می آید. این بازی در ۹ آگوست (هیجدهم مرداد) بر روی پلتفرم pc در دسترس کاربران قرار می گیرد. همچنین این نسخه از 4k و 60 FPS پشتیبانی خواهد کرد.

آنلاین بودن بازی Monster Hunter World در گیم پلی بازی تاثیر بسیار مثبتی می گذارد.

Capcom با استفاده از بازی های دیگر از جمله Mega Man ،Devil May Cry ،Street Fighter و بازی سوم شخص مانند Horizon: Zero Dawn ،Crossover کرده است.

ضمن تشکر و قدردانی فراوان از همراهی شما عزیزان، لطفا نظرات خود را برای من، گروه crocogame در قسمت پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Final Fantasy XV برای PS4

خرید بازی Final Fantasy XV Royal Edition

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 20 =