اولین به روز رسانی از فصل 5 بازی Fortnite در بیست و ششم تیر به بازار عرضه می شود.

فصل جدید بازی Fortnite طی چند روز گذشته روانه بازار شده و همچنان به روزرسانی های جدید آن در راه است. کمپانی Epic اعلام کرده که به روز رسانی فصل 5 بازی Fortnite در روز سه شنبه 17 جولای، در همه پلتفرم های ps4 ،pc ،xbox1 ،Nintendo switch و ios قرار می گیرد.

Epic جزئیات زیادی در مورد به روز رسانی فصل 5 بازی به اشتراک گذاشته است. همه ی کاربران بی صبرانه منتظر هستند تا ببینند که چه اقلام جدیدی به بازی Fortnite اضافه می شود. در این بازی که به سبک Battle Royale می باشد اسلحه ای به نام Submachine Gun weapon قرار خواهد گرفت. تا زمانی که متوجه شوید چه حماسه ای در این هفته وجود دارد، خیلی طول نخواهد کشید. زیرا به روزرسانی این بازی در 8:00 AM / 1:00 PM BST در اختیار کاربران قرار می گیرد.

Skin در فصل جدید بازی Fortnite

کمپانی Epic یک Skin جدید با viking را به بازی Fortnite اضافه کرده است و هر دو برای خرید در دسترس هستند.

لباس Magnus یک پوست Legendary (افسانه ای) است که avatar خود را مانند یک Viking می پوشاند و برای 2,000 V-Bucks خریداری کنید. در کنار آن Forebearer یک ابزار harvesting است که شبیه یک تیر  viking است و می توان آن را برای 800 V-Bucks خریداری کرد.

اولین به روز رسانی

این اولین به روز رسانی فصل 5 بازی می باشد که هفته گذشته در کنار به روز رسانی V5 بزرگ Fortnite آغاز شد. این patch تعدادی عناصر جدید را به بازی Fortnite، از جمله خودروی به نام All Terrain Kart معرفی کرد. مهم تر از همه، به روز رسانی v5 تغییرات قابل توجهی را در نقشه Fortnite ایجاد کرد مانند جایگزینی  Moisty Mire با biome جدید، معرفی یک کشتی Viking و مکان های جدیدتر در اطراف جزیره.

علاوه بر تغییرات فوق، Epic اعلام کرده که چگونه Battle Pass در فصل 5 کار می کند. توسعه دهندگان بازی Fortnite مجموعه ای از چالش های جدید را برای بازیکنان در طول هر فصل منتشر می کنند. چالش ها به دو دسته Free و Battle Pass تقسیم می شوند.

مجموعه بعدی چالش های هفتگی قرار است در 19 جولای (بیست و هشتم تیر) در دسترس کاربران قرار گیرد. در این میان، بازیکنان می توانند چالش های هفته 1 برای فصل 5 را که شامل collecting floating Lightning Bolts و following a Risky Reels است، تکمیل کنند.

ممنون از همراهی لحظه به لحظه ی شما عزیزان. همانطور که می دانید این بازی برای پلتفرم های ps4 ،pc ،xbox1 ،Nintendo switch و ios به بازار عرضه شده است.

امیدوارم با مطالعه این مقاله، بازی Fortnite را با پیروزی به سرانجام برسانید. تجربه و نکات آموزشی خود را از بازی Fortnite برای دوستانتان به شکل دیدگاه در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Fortnite Deep Freeze Bundle برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =