جدیدترین لباس های بازی Fortnite روانه بازار گردیده است و بعضی از آنها مطمئنا بسیار عجیب و شگفت انگیز خواهند بود. شما هم اکنون می توانید پوست های Flytrap و Leviathan را با قیمت 2000 V-Bucks خریداری نمایید. هم چنین موارد مشابهی چون Venus Flyer را با 1,200 V-Bucks و Tendril axe را با 800 V-Bucks برای خود تهیه کنید.

لباس Leviathan مجهز به Fish Tank می باشد. در بازی Fortnite قادرید Planetary Probe را با قیمت 1,200 V-Bucks و Global axe با 1,200 V-Bucks خریداری نمایید. در عکس شماره 1 لباس Leviathan را مشاهده می کنید.

بازی Fortnite
عکس شماره 2: نمایی از لباس Leviathan

لباس های جدید برای 14 آگوست:

به دنبال چیزی جدید برای پوشیدن در Fortnite هستید؟ کمپانی Epic لباس و تجهیزات جدید به نام Raven و Jailbird را منتشر کرده است. که شما قادرید با استفاده از V-Bucks آنها را تهیه نمایید.

Raven با چشم های بنفش و لباس پر مانند و کفش های فلزی باعث می شود نگاهی خبیثانه تر در بازی داشته باشید. هم چنین یک قفسه آهنی در پشت این لباس  وجود دارد که مطمئنا برای تداعی شخصیت Edgar Allan Poe ایجاد شده است. در عکس شماره 2 نمایی از Raven را مشاهده می کنید.

بازی Fortnite
عکس شماره 2: نمایی از Raven

همچنین شما می توانید Feathered Flyer با قیمت 800 V-Bucks خریداری کنید.

خرید بازی Fortnite Deep Freeze Bundle برای PS4

لباس های Jailbird در عین حال اجازه می دهد خود را به Moisty’s most wanted بیارایید. این لباس ها در نسخه زنانه به نام Rapscallion و در نسخه مردانه تحت عنوان  Scoundrel می باشد. ضمنا شما می توانید این دو لباس را با قیمت 1,500 V-Bucks تهیه نمایید. در عکس شماره 3 لباس Rapscallion را مشاهده می نمایید.

بازی Fortnite
عکس شماره 3: لباس Rapscallion

Scoundrel دارای یک جعبه فلزی در پشت خود برای دستبرد زدن است و Rapscallion دارای Burgle Bag می باشد.

علاوه بر این شما می توانید Nite Ow با قیمت 800 V-Bucks و Starry Flight با 800 V-Bucks دریافت کنید. همه ی این ها بخشی از مجموعه Jailbird می باشند.

سایر محصولات بازی Fortnite را می توانید از فروشگاه های بازی تهیه نمایید. توجه داشته باشید که این محصولات برای مدت زمان محدودی در دسترس قرار می گیرند. این فروشگاه ها همچنین موارد دیگری برای فروش مانند تجهیزات بازی و موارد دیگر را ارائه می دهد.

ممنون از همراهی لحظه به لحظه ی شما عزیزان. بازی Fortnite بر روی پلتفرم های ps4 ،xbox1 ،pc ،Nintendo Switch و Ios در دسترس کاربران قرار دارد. پس اگر این بازی را بر روی پلتفرم های بالا انجام می دهید تجربه و نکات آموزشی خود را از بازی Fortnite برای دوستانتان در کامنت های زیر به شکل دیدگاه در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Fortnite Deep Freeze Bundle برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =