بازی Far Cry 5 به عنوان یکی از جدیدترین بازی های شرکت Ubisoft در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۱۸ برای پلتفرم های pc ،xbox1 و ps4 روانه بازار شد. با بازی Far Cry 5 اتفاقات تازه‌ ای را تجربه‌‌ می کنید.

 

با توجه به این که عنوان جدید Far Cry 5 روند ‌خوبی را دنبال کرده، نه تنها از نظر رتبه دریافتی، عملکرد خوبی از خود نشان داده، بلکه با فروش بالای خود تبدیل به پرفروش‌ ترین نسخه در تاریخ کشور بریتانیا شده است.

هم اکنون این بازی بزرگ ‌ترین بازی سال بوده و قطعا در ماه‌ های آینده هم به عملکرد خوب خود ادامه خواهد داد. بدون شک این بازی تبدیل به یکی ازبرترین و خاطره‌ انگیز‌ترین بازی ‌های سال جاری خواهد شد.

بر اساس اخبار بازی های ویدیویی، بهترین سلاح در بازی Far Cry 5 شامل تفنگ نیمه اتوماتیک AR-CL، تفنگ تک تیرانداز SA50 و پرتابگر نارنجک M-79 می باشد.

شکار در بازی Far Cry 5 به اندکی شانس نیاز دارد. ممکن است به مکانی پای بگذارید که در عرض چند دقیقه، هزاران دلار به دست آورید. در عین حال، احتمال دارد ساعت ها به دنبال حیوانی بگردید و حتی یک راسو هم پیدا نکنید.

با توجه به جدول زیر، مجموع فروش این بازی برای کنسول xbox1 را در هفته های مختلف به نمایش در آمده است.

هفته عرضه تاریخ پایان هفته تعداد فروش
۱ ۱۳۹۷/۱/۱۱ ۷۱۶/۷۲۳
۲ ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۲۲۷/۱۸۵
۳ ۱۳۹۷/۱/۲۵ ۱۲۶/۷۳۳
۴ ۱۳۹۷/۲/۱ ۷۸/۲۹۵
۵ ۱۳۹۷/۲/۸ ۶۱/۷۴۳
۶ ۱۳۹۷/۲/۱۵ ۷۱/۱۵۸
۷ ۱۳۹۷/۲/۲۲ ۵۰/۸۱۲
۸ ۱۳۹۷/۲/۲۹ ۲۸/۴۱۹

لازم به ذکر است، مجموع کل فروش دو ماه اول عرضه این بازی ۱،۴۳۰،۰۰۰ نسخه می باشد. همچنین تعداد فروش آن در کشور آمریکا شمالی ۹۲۰،۰۰۰، اروپا ۳۸۰،۰۰۰ و در دیگر مناطق کشور ۱۳۰،۰۰۰ نسخه بوده است. البته در کل آمریکا شمالی این بازی با فروش ۹۲۰،۰۰۰ نسخه بالاترین تعداد فروش را تجربه کرد. این تعداد فروش، نشان دهنده ی حس رضایتمندی بازیکنان آمریکا شمالی از بازی Far Cry 5 است.

خرید بازی Far Cry 4 برای PS4

خرید بازی Far Cry Primal برای PS4

خرید بازی Far Cry 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *