بدون شک فوتبال، محبوب ترین و دوست داشتنی ترین ورزش حرفه ای در سراسر جهان است. سالانه میلیون ها دلار برای جابه جایی بازیکنان فوتبال از باشگاهی به باشگاه دیگر هزینه می شود. همچنین برای تبلیغات و برگزاری مسابقات مختلف فوتبال مثل لیگ‌ های برتر و جام های بین قاره ای، پول های بسیار زیادی در این ورزش محبوب جابه‌ جا می شود. بازی FIFA 18 برای کنسول های xbox 1،nintendo switch ،pc و ps4 به بازار عرضه شده است.

فوتبال در کنار جذاب بودن و محبوب بودن در واقعیت، در صنعت بازی ‌های رایانه ای و ویدیویی هم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. بازی FIFA 18، یک تجربه بی نقص که همه انتظار آن را داشتند نیست. اما همچنان این بازی یک شبیه ‌ساز بسیار حرفه ای از ورزش فوتبال است که توانسته نظر بسیاری از طرفداران و همچنین منتقدان صنعت بازی را به خود جلب کند.

یکی از دلایل اصلی خرید بازی FIFA 18 توسط قشر زیادی از گیمر ها، بخش آنلاین فیفا است. در طول سال ها این بخش به پختگی خاصی رسیده و هر سال رشد مشهودی نسبت به قبل داشته و به نحوی تبدیل به یک بازی RPG شده است. همچنین پشتیبانی هفتگی و همیشگی EA از این بخش نشان از اهمیت برای آن ها دارد.

در این مقاله، لیستی از گزارش فروش دو ماه اول بازی FIFA 18 برای کنسول xbox 1 در اختیار شما قرار داده ام.

با توجه به جدول زیر، مجموع فروش بازی FIFA 18 برای کنسول xbox1 را در هفته های مختلف به نمایش در آمده است.

هفته عرضه تاریخ پایان هفته تعداد فروش
۱ ۱۳۹۶/۷/۸ ۱/۰۳۴/۹۶۳
۲ ۱۳۹۶/۷/۱۵ ۲۶۱/۱۸۴
۳ ۱۳۹۶/۷/۲۲ ۱۲۳/۴۶۹
۴ ۱۳۹۶/۷/۲۹ ۷۹/۲۸۶
۵ ۱۳۹۶/۸/۶ ۶۸/۲۰۰
۶ ۱۳۹۶/۸/۱۳ ۶۹/۰۰۲
۷ ۱۳۹۶/۸/۲۰ ۷۲/۸۷۹
۸ ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۷۴/۷۸۶

لازم به ذکر است، مجموع کل فروش دو ماه اول عرضه این بازی ۲،۹۶۰،۰۰۰ نسخه می باشد. همچنین تعداد فروش آن در کشور آمریکا شمالی ۸۹۰،۰۰۰، اروپا ۱،۸۵۰،۰۰۰ و در دیگر مناطق کشور ۲۲۰،۰۰۰ نسخه بوده است. البته در کل اروپا این بازی با فروش ۱،۸۵۰،۰۰۰ نسخه بالاترین تعداد فروش را تجربه کرد. این تعداد فروش، نشان دهنده ی حس رضایتمندی بازیکنان اروپایی از بازی FIFA 18 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *