بازی Destiny 2 یک شوتر تمام عیار با المان‌های لازم برای درگیر کردن کاربران است. وجود رگه‌هایی از نقش‌آفرینی در این بازی و ترکیب آن با ویژگی‌ های آنلاین باعث شده تا در طول تجربه Destiny 2 هیچگاه احساس خستگی نکنید.

گیم پلی این بازی بسیار شلوغ می باشد و تعداد دشمنان بسیاری از همه سو بر سر بازیکنان فرود می آید.

دشمنان هرچند تنوع زیادی دارند و در حقیقت زمانی که وارد هر یک از قمر یا سیاره‌ها می‌شوید با دشمنی جدید با ظاهر متفاوت روبرو می‌شوید، اما حقیقت این است که به شخصه زمانی که از شوق تماشای گرافیک زیبا و محیط‌های متنوعی بازی عبور کردم، ظاهر و رفتار دشمنان -اگر بخواهیم اولین Destiny را فاکتور بگیریم- من را به یاد بازی‌هایی مانند سری  Infamous، به ویژه نسخه اول و دوم انداخت.

در سری اینفیموس نیز دشمنان تنوع زیادی دارند و از آسمان به ناگاه در مقابل شما ظاهر می‌شدند و تا دلتان بخواهد شما را نوازش ‌می‌کردند. اما آنچه وجود این دشمنان متنوع را در انحصاری پلی‌استیشن خام و بی‌معنا می‌کرد، تغییر نکردن رفتار و نوع حمله کردن آنها بود. دشمنان بازی Destiny 2 از نظر ظاهر تفاوت زیادی با یکدیگر دارند، اما زمانی که به رفتار آنها توجه می‌کنید، خالی از هوش هستند و تنها به رها کردن چند تیر به سمت شما فکر می‌کنند. موضوع اینجاست که این به اصطلاح خنگ بودن دشمنان به ویژه از میانه بازی خودنمایی می‌کند و تنها و بدون هدف باید سلاح‌های متنوع و البته شیک بازی را بردارید و سعی کنید تا تک تک آنها را از دم تیغ بگذرانید.

بازی Destiny 2 کاملاً متفاوت می باشد که روی اسکلت اصلی نسخه ابتدایی ساخته شده، درست است که پایه و آن چه که بازی Destiny 2 را به عنوان موجودیتی یکپارچه حفظ می کند، بدون شک ریشه و جوهره اصلی سری است، اما شماره دوم تفاوت های بسیاری با شماره ابتدایی داشته و باید بگویم بازی بسیار بهتری است.

هفته عرضه تاریخ پایان عرضه تعداد فروش
۱ ۹۶/۶/۱۸ ۱٫۲۶۵٫۰۷۱
۲ ۹۶/۶/۲۵ ۴۷۰٫۲۵۳
۳ ۹۶/۷/۱ ۲۴۲٫۸۳۵
۴ ۹۶/۷/۸ ۱۶۷٫۰۷۷
۵ ۹۶/۷/۱۵ ۱۰۸٫۱۸۰
۶ ۹۶/۷/۲۲ ۹۵٫۸۱۰
۷ ۹۶/۷/۲۹ ۸۳٫۰۵۴
۸ ۹۶/۸/۶ ۵۸٫۹۰۹
۹ ۹۶/۸/۱۳ ۵۳٫۷۱۱
۱۰ ۹۶/۸/۲۰ ۴۹٫۵۰۴
۱۱ ۹۶/۸/۲۷ ۶۰٫۴۳۵
۱۲ ۹۶/۹/۴ ۱۲۹٫۳۳۸
۱۳ ۹۶/۹/۱۱ ۱۶۵٫۹۰۵
۱۴ ۹۶/۹/۱۸ ۸۷٫۲۰۴
۱۵ ۹۶/۹/۲۵ ۱۱۳٫۷۵۹
۱۶ ۹۶/۱۰/۲ ۱۵۹٫۸۵۷

لازم به ذکر است، مجموع کل فروش این بازی ۳٫۷۷۰٫۰۰۰ نسخه می باشد. همچنین تعداد فروش آن در کشور آمریکا شمالی ۱٫۶۸۰٫۰۰۰، اروپا ۱٫۳۷۰٫۰۰۰، ژاپن ۱۰۰٫۰۰۰ و در دیگر مناطق کشور ۶۲۰٫۰۰۰ نسخه بوده است. البته در کل آمریکا شمالی با فروش ۱٫۳۷۰٫۰۰۰ نسخه بالاترین تعداد فروش را تجربه کرد. این تعداد فروش، نشان دهنده ی حس رضایتمندی بازیکنان اروپایی از بازی Destiny 2 است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *