یک سری راز در بازی far cry 5 وجود دارد که شما را با دو پایان متفاوت رو به رو می کند. هرگز انتظار نداشته باشید تفاوت چندانی با نسخه قبلی (Far Cry 4) داشته باشد. مگر شرکت Ubisoft تصمیم به رونمایی از کاری خاص داشته باشد. بازی مورد بحث – بازی Far Cry 5 – به تازگی بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 عرضه شده است.

این بازی توسط شرکت Ubisoft تهیه و عرضه شده و تجربه ای عالی در حوزه بازی های Open World برای علاقه مندان به بازی های ویدیویی، ایجاد کرده است.

در حال حاضر برای اینکه بازی spoil نشود هیچ اشاره ای به پایان بازی نمی کنم.

چگونه می توان در 10 دقیقه بازی را تمام کرد؟

همانند نسخه قبلی (far cry 4) این امکان وجود دارد که ده دقیقه از شروع بازی far cry 5 را مشاهده کنید. برای اتمام بازی دو راه طراحی شده است. ولی راه مخفی دیگری نیز وجود دارد.

در این بازی 23 ایستگاه وجود دارد. با رسیدن به ایستگاه ها یک سری credit به شما تعلق می گیرد. البته پیدا کردن این ایستگاه ها کار سختی است چون هر جایی وجود ندارد.

پس از اینکه 10 دقیقه از زمان بازی far cry 5 گذشت، به شما credit داده می شود. با آن می توانید شخصیت های اصلی بازی را ببینید. بعد از گذراندن این مرحله، ماموریتی بزرگ به نام the father پیش روی شماست.

وقتی که ماموریتی بزرگ به نام the father را انجام دهید، دکمه ای وجود دارد که اگر آن دکمه را فشار دهید و کمی صبر کنید، پاداش زیادی به شما تعلق خواهد گرفت.

لیست سایر مقالات بازی far cry 5 در سایت کروکوگیم (crocogame):

در نهایت ماموریتی وجود دارد که 2 انتخاب پیش روی شما می گذارد.

بازی far cry 5

  1. Where It All Began
  2. to Resist or Walk Away

اولین ماموریت به نام: “همه چی از آن جا شروع شد” و دومی “مقاومت کن یا از خیرش بگذر”. انتخاب هر یک از این ماموریت ها به سلیقه بازیکن بستگی دارد.

اگر ماموریت Where It All Began را انتخاب کنید، – این که بد پیش برود یا خوب – به مناظره ای که در بازی انجام می دهید بستگی دارد. در واقع هر یک از این دو ماموریت سختی های خاص خود را دارد و هر دوی آن ها منجر به پایان های متفاوت می شود.

هرگز در زمان انتخاب این ماموریت ها نگران نباشید. انتخاب هر یک از آن ها شما را وارد دنیای جدیدی از بازی می کند.

همانطور که پیش تر گفتیم در حال حاضر بازی Far Cry 5 بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 در دسترس می باشد.

خرید بازی Far Cry 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 1 =