کمپانی Ubisoft اعلام کرد بازی جدید سری Assassin’s Creed را در سال 2019 منتشر نمی کند.

Yves Guillemot (مدیر عامل شرکت Ubisoft) طی کنفرانس GamesCom در این باره توضیح داد که انتشار بازی جدید Assassin’s Creed به زودی منتشر نمی شود. زیرا هر دو بازی Assassin’s Creed Origins و Odyssey هم زمان در سال 2017 توسعه یافتند و مطمئنا این بازی بلافاصله بعد از آن منتشر نخواهد شد.

Guillemot گفت: ما از بازی Assassin’s در سال 2018 و 2017 داشته ایم اما سال آینده بازی جدید Assassin’s Creed کامل نخواهد شد. این تنها به این دلیل است که تیم به صورت جداگانه کار می کند، بنابراین ما دو بازی در حال ساخت را اداره می کردیم ولی ساخت بازی دیگر به زودی به اتمام نخواهد رسید.

Guillemot در پاسخ به سوالِ آیا این بازی با عنوان و نام تجاری جدید در سری Assassin’s Creed وجود دارد؟ تاکید کرد: این مورد صحیح نمی باشد.

کمپانی سازنده مطالب و امکانات بسیاری را از بازی Assassin’s Creed Odyssey در اختیار بازیکنان قرار داده است. این تیم واقعا می خواهد به طور منظم برخی از امکانات جدید را برای بازی ارائه دهد از همین رو بازیکنان متاسفانه سال 2019 به این بازی دست نمی یابند.

تیم توسعه دهندگان قصد متوقف کردن ساخت عنوان تازه را در حال حاضر دارند تا بتوانند امکانات بیشتری برای بازی Assassin’s Creed Origins وارد نمایند. Guillemot گفت این موضوع با اینکه انتشار بازی در حال ساخت را به تاخیر می اندازد ولی مطمئنا ارزشش را دارد.

زمان به تیم سازنده اجازه می دهد تا واقعا آنچه را که می خواهد انجام دهد. البته بازیکنان نیز به این موضوع رضایت نشان داده اند و از اینکه در نهایت به موضوع شگفت انگیزی دست می یابند بسیار خوشنود می باشند.

بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ 13 مهر 97 بر روی پلتفرم های ps4 ،pc و xbox1 عرضه خواهد شد. این بازی در یونان باستان تنظیم شده و خود بازیکن می تواند جنسیتش را در بازی انتخاب نماید.

لطفا نظرات خود را درباره بازی جدید Assassin’s Creed برای گروه crocogame، من و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =