استخر جایزه بزرگتر از همیشه است.

بزرگترین مسابقات eSports بازی Dota 2 بین المللی، این هفته در ونکوور برگزار می شود. تیم ها برای بزرگترین رقابت در تاریخ به بازی خواهند پرداخت. این جایزه در سال جاری حدود ۲۴٫۸ میلیون دلار می باشد که نسبت به سال گذشته به میزان ۲۰٫۷۷ دلار پیشی گرفته است.

دو رویداد بین المللی در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ مجموعه های جایزه را با مبلغ ۱٫۶ میلیون دلار تعیین کرده اند. در سال ۲۰۱۳ کمپانی Valve موارد قابل فروش را معرفی نمود و از طریق آن بخشی از درآمد حاصل را به عنوان افزایش جایزه در نظر گرفتند. این نشان می دهد یک ایده پر جنب و جوش به عنوان استخر جایزه هر سال از Compendium اضافه شده است.

در سال جاری کمپانی Valve یک Battle Pass را با قیمت ۱۰ دلار و ۲۵ درصد از کل درآمد حاصل به بخش جایزه می رسد. طبق گزارش CNBC مسابقات رقابتی بازی Dota 2 در طول تمام رویدادهای سال گذشته، ۳۸ میلیون دلار تخمین زده شد که شامل ۲۰٫۷ میلیون دلار از The International 2017 است. این رقم توسط کمپانی Epic شکست خورده است زیرا ۱۰۰ میلیون دلار برای تمامی مسابقات قهرمانی رقابت های Fortnite در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ پرداخت می کند.

رویداد اصلی روز ۲۹ مرداد ۹۷ آغاز می شود و در روز ۳ شهریور ۹۷ به پایان می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت crocogame همراه باشید. بازی Dota 2 هم اکنون بر روی پلتفرم pc قابل اجرا می باشد و تمامی بازیکنان و کاربران از این بازی محبوب سالهاست که بسیار لذت می برند و آن را جزو یکی از بازی های چند نفره جذاب نامیده اند.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Dota 2 برای من، گروه کروکوگیم و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *