زمان آن رسیده که دندانهایتان را دوباره بشکنید!

کمپانی Dontnod تغییرات خاصی بر روی بازی Vampyr اعمال نموده است. تریلر جدیدی ۱۹۹۸  Vampireرا با تغییرات متفاوت در هفته های آینده نشان می دهد که دو حالت جدید برای گیم پلی بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 ارائه می شود. این بازی در گذشته همواره ترس را به بازیکنان منتقل می ساخته و تمامی شرایط همیشه دست به دست هم داده تا حس مبهم و رمز آلود را به خوبی به بازیکنان القا نماید.

کمپانی Dontnod جزئیات دقیق به روز رسانی را برای بازیکنان اعلام نکرده است. اما ما می دانیم که داستان بازی تغییرات بیشتری را نسبت به گیم پلی شامل می شود. حالت جدیدی به نام Story Mode قرار می گیرد ولی مبارزات بسیار شدیدی را در خود نمی گنجاند. در هر صورت شما چه در داستان و چه در بیرون داستان همیشه نگران وجود یک خون آشام هستید. این موضوع تمرکز شما را به خود جلب می کند و هرج و مرج موجود از قسمت های داستان را می کاهد.

حالت دوم بازی، Hard Mode نام دارد. همانطور که از نام آن پیداست مبارزات در این بخش دشوارتر از حالت استاندارد بازی خواهد بود. دشمنان در این بخش سخت تر هستند و شما به دلیل کمبود تجربه در اینجا به سختی از کشتن آنها عبور خواهید کرد. شما باید برای عبور از این مرحله از شهروندان نیز یاری بطلبید تا قدرتمند شوید.

تا به امروز کمپانی سازنده تاریخ مشخصی برای به روز رسانی در نظر نگرفته ولی امیدواریم به زودی آن را ببینیم. امیدواریم در داستان جدید باز هم وجود پزشکان خون آشام را تجربه نماییم و فضای بازی تا حدی به صورت گذشته پیش رود.

لطفا نظرات خود را درباره حالت جدید بازی Vampyr برای من، گروه crocogame و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *