همانند بسیاری دیگر از بازی های رایگان بازی Fortnite گزینه های مختلفی برای صرف هزینه های واقعی در بازی دارد. همچون عضویت در Battle Pass و هزینه هایی که صرف لباس های جدید می نمایید.

کمپانی Epic یک بسته نرم افزاری دیگر را برای بازی Fortnite معرفی کرده که یک معامله بسیار خوب برای شما تلقی می شود.

بسته New Ace Pack یک ایده بسیار خوب است و شامل V-Buck و A Skin می باشد. New Ace Pack در حال حاضر در همه سیستم عامل ها همچون xbox1 ،pc ،ps4 Nintendo swich و ios قابل استفاده است.

 این بسته 5 دلار و شامل دو لوازم تزئینی جدید Ace Outfit و Swag Bag Back Bling می باشد.

علاوه بر موارد سفارشی سازی Ace Pack با 600 V-Bucks همراه است که می توانید در سایر لوازم آرایشی برای Battle Royale صرف نمایید.

V-Buck ها به طور معمول تنها در حالت Save the World در بازی می توانید به دست آورید یا آنها را به طور مستقیم با پول واقعی خریداری کنید. توجه داشته باشید که این بسته را فقط قادرید 1 بار از هر حساب خریداری نمایید.

Ace Pack مشابه Starter Pack در اوایل سال جاری توسط کمپانی Epic به بازی Fortnite سبک Battle Royale اضافه شده بود. بسته Starter Pack پنج دلار هزینه دارد و شامل 600 V-Bucks و 2 لوازم تزئینی Rogue Agent و Catalyst Back Bling می باشد اما توجه داشته باشید که دیگر این بسته برای خرید در دسترس نیست.

خرید بازی Fortnite Deep Freeze Bundle برای PS4

کمپانی Epic علاوه بر عرضه این بسته به تازگی بروزرسانی 5.30 بازی Fortnite را انجام داده است در این به روزرسانی مسلما بازیکنان با موارد هیجان انگیزی روبه رو خواهند شد.

یکی دیگر از به روزرسانی های بازی که مطمئنا برای تمام بازیکنان هیجان انگیز خواهد بود یک حالت زمانی و یک آیتم جدید می باشد که در اختیار کاربران قرار گرفته است.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Fortnite برای من، گروه کروکوگیم و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 11 =